Zamknij

Najmodniejszą kurtkę na wiosnę znajdziesz w Mohito. Kosztuje tylko 59,99 zł

04.02.2021 11:54
Kurtka
fot. Shutterstock

W polskiej sieciówce pojawiło się okrycie wierzchnie, które będzie hitem wiosny 2021. W dodatku trafiło na wyprzedaż. Zobaczcie, jak wygląda.

Zimowe wyprzedaże powoli dobiegają końca, ale wciąż można nabyć na nich prawdziwe perełki, które sprawdzą się także wiosną tego roku. Teraz takie produkty są dostępne w dużo niższych cenach, dlatego warto o nich pomyśleć.

W sieciówce Mohito możecie nabyć teraz modną kurtkę na cieplejsze miesiące tego roku. Kosztuje ona niecałe 60 zł, a jest bardzo kobieca i elegancka. W dodatku pasuje do wielu rzeczy. Sprawdźcie, z czym ją połączyć.

Trendy wiosna 2021: kurtka z Mohito za 59,99 zł

Mohito to jedna z najpopularniejszych marek w Polsce. Sieciówka ma wiele wiernych fanek, które uwielbiają modne ubrania o dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie. Firma dołączyła też do grona tych, które obniżyły w ostatnim czasie kwoty, jakie trzeba zapłacić za jej produkty.

Dzięki temu możemy teraz kupić modną kurtkę na wiosnę w Mohito za jedyne 59,99 zł. Model, o którym mowa, jest pikowany i ma przyjemny kolor khaki. Okrycie wierzchnie zdobią suwaki ze skórzanymi wstawkami, a uwagę przyciąga też nieco połyskujący materiał, z którego zostało ono zrobione.

Taka kurtka pasuje zarówno do ciemnych jeansów, jak i do spódnicy midi. Sprawdzi się podczas bardziej oficjalnych okazji, ale także w sytuacjach codziennych. Warto dodać, że pierwotnie kosztowała 2 razy więcej niż teraz, więc to dobry moment do jej zakupu.

Jak wam się podoba?

kurtka mohito
fot. Materiały prasowe Mohito

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!