Zamknij

Bawełniane koszulki w Biedronce. Kupisz je za 17,99 zł

30.03.2021 11:00
bluzki z biedronki
fot. Shutterstock

W Biedronce pojawiła się już nowa kolekcja ubrań i akcesoriów na wiosnę 2021. Jeśli szukacie modnych elementów odzieży, koniecznie wybierzcie się tam na zakupy. Nam najbardziej w oko wpadły bawełniane bluzki, które kosztują tylko 17,99 zł

W znanym dyskoncie Biedronka można kupić nie tylko produkty spożywcze, ale również ubrania czy akcesoria do domu. W najnowszej ofercie sklepu znalazłyśmy bluzki, które wiosną 2021 będą popularne. Bawełniane koszulki kosztują grosze. Sprawdźcie, jak się prezentują.

Trendy wiosna 2021: bawełniane t-shirty w Biedronce

Bluzki, które pojawiły się w Biedronce, są uniwersalne. Można je łączyć z różnymi ubraniami, które już są w naszej szafie. Za te kolorowe modele zapłacimy tylko 17,99 zł. To dobra okazja do zaopatrzenia się w taki produkt. Warto się pospieszyć, ponieważ oferta została ograniczona czasowo i t-shirty dostępne będą w sklepach tylko do 7 kwietnia 2021 roku.

Bawełniane topy można śmiało połączyć z dopasowanymi jeansami, a nawet miękkimi dresami.

Screenshot_2021-03-30 Bawełniane koszulki w Biedronce Kupisz je za 17,99 zł
fot. materiały biedronka.pl

Trendy wiosna 2021: Biedronka

W sieci sklepów Biedronka można upolować dużo modnych ubrań i akcesoriów. W dyskontach znajdziemy kolorowe sukienki, kurtki, a nawet buty - większość cen tych produktów nie przekroczy 50 zł, jest więc to świetna okazja do zaopatrzenia się w nowe elementy garderoby.

Zobacz także: Jeansy na wiosnę znajdziesz w Lidlu. Kosztują 39,99 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.  

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?