Zamknij

Spódnica jeansowa z PEPCO hitem lata 2021. Kupisz ją za 30 zł

Julita Buczek
01.06.2021 10:49
spodnica
fot. Shutterstock

W sklepach PEPCO można kupić wiele produktów w zaskakująco niskich cenach. W nowej ofercie dyskontu zwróciłyśmy uwagę na białą spódnicę. Taki jeansowy model świetnie sprawdzi się latem 2021. Zobaczcie, jak wygląda.

PEPCO to jeden z bardziej popularnych sklepów w Polsce. Można kupić tam nie tylko eleganckie akcesoria do wystroju wnętrz, ale także ubrania dla całej rodziny. Rzeczą, która ostatnio nam się tutaj spodobała, jest spódnica wykonana z jeansu. Latem 2021 ten model będzie hitem.

Trendy lato 2021: jeansowa spódnica z PEPCO za 30 zł

Biała spódnica w sklepach PEPCO kosztuje tylko 30 zł. To świetna okazja do zakupu, ponieważ taki element stroju dobrze sprawdzi się latem. Podobny produkt w innych sieciówkach kosztuje nawet trzy razy więcej. Spódniczka z PEPCO została ozdobiona paskiem, za pomocą którego dopasujemy ją w talii. W dyskoncie znajdziemy ją w rozmiarach od S do XXL.

Krótka spódnica będzie dobrze prezentować się w połączeniu z jednolitym body i luźnym żakietem. Taki zestaw świetnie sprawdzi się, kiedy na dworze zrobi się cieplej.

Screenshot_2021-06-01 1-25-2328x2829 png (obraz WEBP, 2328×2829 pikseli) — Skala (33%)
fot. materiały pepco.pl

Trendy lato 2021: PEPCO

W sklepach PEPCO pojawiła się już nowa kolekcja ubrań i dodatków. Ceny większości tych produktów nie przekroczą 50 zł. Warto już teraz odwiedzić najbliższy sklep sieci, ponieważ atrakcyjne oferty z pewnością nie będą dostępne zbyt długo. W PEPCO znajdziemy letnie sukienki, szorty, luźne bluzki, a nawet klapki czy kostiumy kąpielowe.

Zobacz także: Ta torba z PEPCO latem będzie hitem. Kosztuje tylko 40 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej. 

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?