Zamknij

Polska marka zaprojektowała kurtkę z panelem grzewczym. Zapowiada się hit zimy 2020/2021?

13.11.2020 13:05
kobieta w kurtce
fot. Shutterstock

W tej kurtce polskiej marki został ukryty panel, który sprawi, że zimą nie zmarzniemy. To prawdziwy przełom w projektowaniu jesienno-zimowych ubrań. Sprawdźcie, jak wygląda ten model kurtki.

Jeszcze parę lat temu taka kurtka mogłabym pojawić się w książce science-fiction, a nie w popularnej sieciówce. Dzisiaj model z wbudowanym systemem grzewczym nikogo aż tak nie zaskakuje. Na dodatek można kupić ją w sklepie polskiej marki, a jej cena jest porównywalna do modeli, które nie są ogrzewane.

Trendy jesień-zima 2020/2021: kurtka z systemem grzewczym marki Diverse

W tym roku w jesienno-zimowej kolekcji marki Diverse pojawiła się damska kurtka z panelem grzewczym. Ten model na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie, jednak kiedy obejrzymy go dokładniej, naszym oczom ukaże się panel, który został sprytnie schowany w podszewce na plecach. Taka kurtka to prawdziwy hit w kolekcji polskej marki.

Do uruchomienia funkcji grzewczej tego okrycia wystarczy nam tylko power bank. To właśnie on dodaje energii potrzebnej do ocieplenia panelu. Power bank w zależności od mocy może zaopatrzyć kurtkę w prąd nawet przez 6 godzin. Panel grzewczy ma aż trzy tryby ogrzewania, dlatego właściciel produktu sam może dostosować temperaturę do swoich potrzeb. Za ten konkretny model należy zapłacić 499,99 złotych. Modny i uniwersalny fason dostępny jest w rozmiarach od XS do XL.

Tego typu kurtka świetnie sprawdzi się nie tylko na górskim stoku, ale również wtedy, kiedy będziemy chciały wybrać się na dłuższy spacer zimową porą.

Co sądzisz o takim pomyśle marki?

Zobacz także: Black Friday 2020 w Zarze. Jakie promocje pojawią się w tym roku w sieciówce?

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?