Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak w najmodniejszych butach sezonu. Wiemy, gdzie kupić tańszy model!

23.10.2020 13:19
agnieszka woźniak-starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała się niedawno w najmodniejszych butach sezonu. Jak się okazuje, podobne kupimy w bardzo przystępnej cenie w znanym sklepie internetowym.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Prócz realizacji ciekawych wywiadów oraz występów w telewizji, warto zwrócić uwagę na jej modne stylizacje. 42-latka jest zawsze perfekcyjnie ubrana do okazji.

Również jesienią pomimo szarugi i deszczu stawia na najmodniejsze wzory i kolory. Nam w jej ostatniej stylizacji najbardziej do gustu przypadły buty. Znalazłyśmy tańszy odpowiednik w znanej sieciówce.

Agnieszka Woźniak-Starak w najmodniejszych butach jesieni

Agnieszka wybrała jasne buty w kremowym odcieniu. Gwiazda tak stworzonym zestawem udowodniła, że jasne obuwie pasuje nie tylko latem, ale również jesienią. W połączeniu z ciemnymi kolorami reszty stylizacji całość prezentuje się naprawdę dobrze. Jak się okazuje jasne buty to jeden z największych trendów jesień-zima 2020/2021.

Modne i co najważniejsze podobne buty do tych Agnieszki znalazłyśmy w sklepie internetowym Born2Be za 129 złotych. Te charakterystyczne botki dostępne są tam w rozmiarach od 36 do 41. Warto się pospieszyć, ponieważ ich atrakcyjna cena może sprawić, że szybko znikną ze sklepowych półek.

EN_01448586_0035
fot. VIPHOTO/East News
modne kowbojki
fot. materiały born2be.pl

Podoba wam się stylizacja Agnieszki?

Zobacz także: Te torebki to hity w sezonie jesień-zima 2020/2021. Tylko te modele będziemy chciały nosić!