Zamknij

Ta sukienka z Primarka to jesienny hit. Kosztuje tylko 60 zł

27.09.2021 11:01
modna sukienka na jesien
fot. Shutterstock

W sieci Primark można kupić ubrania i dodatki z jesiennej kolekcji. W ofercie znajdziemy płaszcze, swetry, a także sukienki. To właśnie te ostatnie wzbudziły nasze największe zainteresowanie. Sprawdźcie, co wpadło nam w oko.

Sieć sklepów Primark w swojej ofercie ma wiele elementów garderoby w korzystnych cenach. Zapoznając się z najnowszą kolekcją jesiennych ubrań, najbardziej w oko wpadła nam dziewczęca sukienka. Okazuje się, że ten produkt kupimy teraz w atrakcyjnej promocji.

Trendy jesień 2021: sukienka z Primarka za 60 zł

Brązowa sukienka z Primarka kosztuje tylko 60 zł. To świetna okazja do zaopatrzenia się w taki model, ponieważ jesienią 2021 będzie on prawdziwym hitem. Warto się pospieszyć z zakupem, ponieważ modny produkt nie będzie dostępny w sklepach zbyt długo.

Prosta kreacja z kołnierzykiem wykonana została z miękkiej bawełny. Sukienka z Primarka w połączeniu z małą torebką, długim płaszczem i botkami na obcasie będzie prezentować się znakomicie.

Screenshot 2021-09-27 at 09-09-35 Primark - Brązowa sukienka mini z dekoltem polo farbowana techniką space-dye
fot.

primark.pl

Trendy jesień 2021: Primark

W sklepach Primark można upolować wiele modnych ubrań i dodatków w niskich cenach. Na większość z nich nie wydamy więcej niż 100 zł, warto więc wybrać się do sieciówki w poszukiwaniu hitów sezonu. W Primarku znajdziemy buty, płaszcze, sukienki, torebki, biżuterię, a także bieliznę.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska w modnych jeansach na jesień. Kupisz je w Bonprix