Orły 2023: Magdalena Cielecka jak bogini. Skradła show

07.03.2023 10:28

Magdalena Cielecka pojawiła się na 25. gali wręczenia nagród filmowych Orły. Aktorka na czerwonym dywanie prezentowała się zjawiskowo. Tym razem wybrała asymetryczną, granatową, bardzo kobiecą suknię. Głębokie rozcięcie pozwoliło wyeksponować artystce zgrabną nogę.

Orły 2023: Magdalena Cielecka
fot. VIPHOTO/East News / Orły 2023: Magdalena Cielecka

25. gala rozdania nagród Polskiej Akademii Filmowej już za nami. Orły powędrowały do zwycięzców. Dorota Pomykała została nagrodzona za rolę w filmie „Kobieta na dachu” (główna rola kobieca). Dawid Ogrodnik otrzymał wyróżnienie za „Jonnego” (główna rola męska). Najlepszym polskim filmem 2023 roku ogłoszono „IO” – dramat w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Gospodarzem gali Orłów tradycyjnie był Maciej Stuhr.

Orły 2023: Gwiazdy na czerwonym dywanie

Na czerwonym dywanie nie zabrakło najbardziej znamienitych gwiazd kina. "Polskie Oscary" przyciągnęły aktorów, reżyserów, muzyków, producentów i kostiumografów. Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

wyjątkowych, odświętnych stylizacjach mogliśmy podziwiać między innymi: Katarzynę Figurę, Maję Ostaszewską, Dawida Ogrodnika, Sebastiana Fabijańskiego, Agnieszkę Grochowską, Magdalenę Koleśnik, Karolinę Korwin Piotrowską, Magdalenę Różczkę, Jana Holoubka, Mateusza Kościukiewicza. Galę rozdania Orłów swoją obecnością uświetniła również Magdalena Cielecka. Aktorka prezentowała się obłędnie.

Orły 2023: Magdalena Cielecka
fot. Pawel Wodzynski/East News

Zobacz również: Anna Wendzikowska w nowej fryzurze. Wybrała modne cięcie

Orły 2023: Magdalena Cielecka zachwyciła! Tylko spójrzcie na tę kreację

Magdalena Cielecka dobrze czuje się w prostych formach i ceni elegancję. Tym razem również postawiła na minimalizm. Wybrała granatową suknię projektu Tomasza Ossolińskiego. Asymetryczna kreacja na jedno ramie doskonale podkreśliła posągową sylwetkę aktorki. Głębokie rozcięcie, sięgające aż do wysokości biodra, pozwoliło z kolei wyeksponować zgrabną i smukłą nogę artystki. Dodało stylizacji charakteru i uczyniło ją bardziej kobiecą. Bok sukni ozdobiła złota przypinka.

Magdalena Cielecka uzupełniła stylizację klasycznymi, czarnymi sandałkami na obcasie. Dobrała do niej prostą, geometryczną biżuterię. Postawiła na gładką, zaczesana ba bok fryzurę. Aktorka nie eksperymentowała również z makijażem. Zdecydowała się na naturalne podkreślenie urody i rozświetlenie. Usta zaznaczyła czerwoną szminką.

loader

RadioZET.pl