Zamknij
Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
  • Meghan Markle w jeansach i białej koszuli Meghan Markle uwielbia klasykę
  • księżna Diana i Sarah Ferguson w strojach narciarskich Księżna Diana i Sarah Ferguson w strojach narciarskich
  • księżna Diana w swetrze i jeansach Lady Di uwielbiała wzorować się na amerykańskiej modzie
  • 12 Zobacz
fot. SplashNews.com/East News

Nawet członkinie rodziny królewskiej czasami ubierają się nieformalnie. Jeansy, dresy oraz kolarki to elementy szaf Kate, Diany, Meghan oraz królowej Elżbiety.

Kobiety w rodzinie królewskiej zawsze muszą prezentować się nienagannie - nawet w wolnym czasie. Nie oznacza to jednak, że w ich garderobach brakuje modnych i casualowych ubrań. Są takie dni, kiedy eleganckie sukienki, garsonki i płaszcze są odstawiane w kąt i zastępują je dresy czy jeansy. Po nieco luźniejsze elementy garderoby sięgała już królowa Elżbieta, która ma swoje ulubione ubrania - zwłaszcza w Balmoral. Absolutną ikoną casualowych stylizacji była księżna Diana, a dziś w jej ślady idą także Kate i Meghan.

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta

Chętnie wracamy do stylizacji księżnej Diany, zwłaszcza tych nieformalnych. Królowa ludzkich serc w wolnych chwilach najchętniej nosiła bowiem koszule, jeansy, swetry oraz szerokie bluzy. Zwłaszcza w latach 90., gdy takie elementy garderoby były na czasie. Dziś natomiast wracają do łask. 

Również księżna Kate, która zazwyczaj prezentuje się nienagannie, pozwala sobie od czasu do czasu na jeansy. Do jej ulubionych elementów garderoby także należą swetry i marynarki. Podobnie jest z Meghan Markle, która nawet podczas oficjalnych wyjść decyduje się na połączenie sportowego stylu z eleganckim.

Najbardziej zaskakujący może być fakt, że również królowa Elżbieta pozwala sobie na bardziej sportowe stylizacje. Zwłaszcza w Balmoral, gdy może schować garsonki do szafy i sięgnąć po spodnie oraz sztyblety, w których wybiera się na spacery i konne przejażdżki. 

Zapraszamy was zatem w podróż w czasie. W galerii możecie zobaczyć codzienne ubrania pań z rodziny królewskiej na przełomie ostatnich 40 lat. Na każdą z nich chętnie zdecydowałybyśmy się dzisiaj.

Zobacz także: Najsłynniejsze stylizacje księżnej Diany. Część z nich jest modna do dzisiaj