Zamknij

Nie chcieli jej w szkole przez ten strój. Swoim nagraniem podbiła TikToka

25.11.2022 09:05

Pewna dziewczyna spotkała się z przykrą sytuacją w szkole. Jej strój został skrytykowany przez nauczyciela w czasie lekcji. To, co pokazała na TikToku, wywołało burzę w sieci. 

Dziewczyna chwaląca się swoim strojem
fot. Shutterstock/tiktok.com/@daddylonghairylegs

W wielu sytuacjach i miejscach w życiu zwracamy uwagę na strój. W niektórych pracach czy szkołach wymaga się określonego typu ubioru, który ma być skromny i elegancki. Bywa tak, że to, co sami uznamy za odpowiednie, innym nie przypada do gustu. Tak było w przypadku Liny, mieszkanki Nowego Jorku. Okazało się, że jej ubiór nie spodobał się nauczycielowi.

Zobacz także: Nowy sklep odzieżowy w Polsce. To długo wyczekiwany debiut

Została skrytykowana w szkole przez strój

Pewna młoda dziewczyna pochodząca z Portoryko musiała zmierzyć się z bardzo nieprzyjemną sytuacją. Pewnego dnia w szkole ostro skrytykowaną ją przez strój, który miła na sobie.

Nastolatka założyła obcisłe szare legginsy oraz luźną bluzę z kolorowym nadrukiem. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało normalnie, dlaczego więc chciano ją wyprosić z zajęć?

Jak przyznała Lina, w jej szkole w Nowym Jorku nie można nosić dopasowanych ubrań. Uważała jednak, że jej strój wcale nie łamał zasad i był bardzo zwyczajny. 

Uczennica, która zbulwersowała się naganą od nauczyciela, postanowiła podzielić się swoją historią na TikToku. Zaraz po całym zajściu opublikowała nagranie, na którym pyta internautów, czy jej strój rzeczywiście jest wyzywający.

Nadal nie mogę w to uwierzyć, że mój nauczyciel w szkole powiedział, że ten strój jest nieodpowiedni - powiedziała Lina.

Film Liny robi furorę na TikToku

Nagranie Liny szybko obiegło internet i wywołało burzę w sieci. Wiele osób nie mogło pojąć decyzji nauczyciela i starało się wspierać dziewczynę.

Nie no, to nagranie musi stać się popularne. Niech ludzie dzwonią do tej szkoły.
 
Jak to? Nie rozumiem.
 
Nie wiedziałam, że taki strój jest atrakcyjny.

Sama Lina została rozbawiona całą sytuacją i uważa, że potraktowano ją niesprawiedliwie. Według niej uwaga nauczyciela była absurdalna. Jak się okazuje, szkoła dziewczyny jest bardzo rygorystyczna w swoich zasadach.

Źródło: msn.com

loader
modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock