Zamknij
Najpiękniejsze stylizacje gwiazd 2021 roku. TOP 11 pamiętnych kreacji
  • Lady Gaga w sukni Gucci Lady Gaga
  • Lady Gaga w sukni Shiaparelli Lady Gaga
  • Zendaya Zendaya
  • 11 Zobacz
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Stylizacje gwiazd zawsze wzbudzają ogromne emocje. Te kreacje z 2021 roku zapamiętamy naprawdę na długo. Która podoba wam się najbardziej?

Przez cały rok w show-biznesie pojawia się wiele okazji do tego, żeby gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie. Znane osoby wówczas wybierają zjawiskowe kreacje od najpopularniejszych światowych projektantów. Niektóre z nich robią na nas takie wrażenie, że na wiele lat wpisują się nam w pamięć i chętnie je wspominamy oraz odtwarzamy. Zobaczcie, jakie stylizacje gwiazd w tym roku najbardziej wpadły nam w oko. Wybrałyśmy je zarówno z zagranicznego, jak i z polskiego show-biznesu.

Najpiękniejsze stylizacje gwiazd 2021 roku. TOP 11 pamiętnych kreacji

W tym roku na miano królowej czerwonego dywanu zasłużyły dwie gwiazdy. Jedną z nich jest Lady Gaga. Aktorka i wokalistka zagrała główną rolę w filmie Ridleya Scotta pt. "House of Gucci". Wcieliła się w postać charyzmatycznej Włoszki, a jej wyrazistość przeniosła także na czerwony dywan. Jedną z najbardziej pamiętnych kreacji jest ta pochodząca właśnie z domu mody Gucci w fioletowym kolorze.

Inną gwiazdą, która zachwyciła nas w tym roku swoimi stylizacjami, jest Zendaya. Aktorka młodego pokolenia promowała w tym roku kilka filmów. Za każdym razem prezentowała się rewelacyjnie. Najbardziej podobała nam się jednak jej biała, błyszcząca suknia, którą założyła na londyńską premierę filmu "Diuna" - to kreacja zaprojektowana przez Ricka Owensa. 

Nie można zapomnieć też o niezwykłej sukni Jennifer Lopez, którą ta miała na sobie podczas rejsu gondolą po Wenecji. Była to kreacja Dolce & Gabbana, która nawiązywała właśnie do tego romantycznego włoskiego miasta.

W naszej galerii znajdziecie także polskie gwiazdy. Za najpiękniejsze stylizacje uznałyśmy w tym roku kreacje Julii Wieniawy oraz Małgorzaty Kożuchowskiej. Trudno się dziwić - obie aktorki należą do najlepiej ubranych polskich artystek.

Zobaczcie, jakie stylizacje gwiazd zachwyciły nas najbardziej w 2021 roku. 

Zobacz także: Lewandowscy na gali w Dubaju. Ania w sukni za 30 tys. zł wyglądała jak gwiazda Hollywood

loader