Małgorzata Kożuchowska w zachwycającej spódnicy. „Jak milion dolarów”

14.03.2023 12:48

Małgorzata Kożuchowska odwiedziła operę w Sydney. – Spełniłam swoje kolejne marzenie i wciąż nie mogę uwierzyć, że to prawda – napisała aktorka na Instagramie. Na tę niezwykłą okazję wybrała wyjątkowo odświętną stylizację. Co założyła?

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła stylizacja
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ Małgorzata Kożuchowska zachwyciła stylizacja

Małgorzata Kożuchowska to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Aktorka od lat, niezmiennie, inspiruje Polki. Wiele kobiet podpatruje kreacje gwiazdy i kieruje się jej poleceniami podczas zakupów.

Kożuchowska zachwyciła internautów najnowszym zestawem. Na Instagramie podzieliła się z obserwatorami zdjęciami spod budynku Sydney Opera House. W opisie zaznaczyła, że to dla niej wyjątkowa chwila. Co założyła na siebie Małgorzata Kożuchowska w tym szczególnym dniu?

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. W Australii spełniła swoje marzenie

Małgorzata Kożuchowska obecnie wypoczywa, ciesząc się urokami Australii. Polska aktorka podczas egzotycznych wakacji zwiedza, podziwia przyrodę i aktywnie spędza czas. Szczególnie ważnym punktem wycieczki było dla artystki odwiedzenie Sydney Opera House. Małgorzata Kożuchowska marzyła o zobaczeniu architektonicznego symbolu Australii od dawna. – Wciąż nie mogę uwierzyć, że to prawda. Cieszę się jak dziecko i dobrze mi z tym – napisała na Instagramie.

Opera House odkąd pamiętam była na liście miejsc na świecie, które chciałam odwiedzić, ale zawsze coś stało na przeszkodzie; za daleko, za drogo, za mało czasu, nie ta pora roku itp. I wreszcie się udało!

Małgorzata Kożuchowska podziwiała budynek z zewnątrz, ale udało jej się również uczestniczyć w spektaklu. - Sam budynek jest imponujący i robi wrażenie, prawdziwa uczta to zasiąść na widowni. Dla mnie. Udało się i La Boheme Pucciniego w wykonaniu artystów – zaznaczyła artystka.

Zobacz również: Paulina Sykut-Jeżyna w eleganckim garniturze. Jest idealny do pracy

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła stylizacją. Tak ubrała się do opery

Małgorzata Kożuchowska podczas wakacji w Australii udowadnia, że na stylu zna się, jak żadna inna polska gwiazda. Aktorka w letnich, zwiewnych stylizacjach prezentuje się znakomicie. Internauci szczególnie docenili kreację, którą aktorka wybrała do opery.

Gwiazda postawiła na czarną, plisowaną spódnicę midi, ozdobioną głębokim rozcięciem z przodu. To model, który szczególnie mody będzie wiosną 2023. Jest elegancki, ale również kobiecy i seksowny.

Małgorzata Kożuchowska do odświętnej stylizacji dobrała bieliźniany top i elegancką marynarkę. Zdecydowała się uzupełnić zestaw szpilkami z odkrytymi palcami na wysokim obcasie oraz niewielką, błyszczącą torebką.

Outfit gwiazdy zauroczył internautów. Pod postem w okamgnieniu zaroiło się od komentarzy. – Wyglądasz jak milion dolarów – stwierdził jeden z użytkowników Instagrama. 

Dałaś czadu ma maxa. Trudno oderwać oczy – zgodził się inny.

RadioZET.pl