Maffashion w kontrowersyjnej stylizacji. „Lekka przesada, mało smaczne”

16.03.2023 13:51

Maffashion relacjonuje swoje życie zawodowe i prywatne na Instagramie. Niedawno podzieliła się z obserwatorami kadrami z przygotowań do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pokazała fanom, w jakiej stylizacji zamierza wystąpić przed obiektywem. Zestaw nie spodobał się jednak internautom. - Jestem chyba za stara, żeby zrozumieć tę modę napisała jedna z użytkowniczek pod postem.

Maffashion w kontrowersyjnej stylizacji
fot. TRICOLORS/East News/ Internauci komentują stylizację Maffashion

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek polskiego świata mody już od kilkunastu lat. W 2009 roku założyła bloga, na którym prezentowała swoje stylizacje. Jej treści szybko stały się inspiracją dla innych internautek. Już w 2012 roku strona znalazła się na siódmym miejscu rankingu najpopularniejszych blogów modowych miesięcznika „Press”. Od tamtej pory rozpoznawalność Julii Kuczyńskiej systematycznie rosła.

Dziś Maffashion jest jedną z gwiazd polskiego show-biznesu. Instagramowy profil influencerki obserwuje ponad 1,4 mln użytkowników z całego świata. Julia regularnie publikuje nowe treści. Informuje followersów o projektach, w których bierze udział, ale pokazuje także swoje prywatne życie. To bardzo podoba się oddanym fanom Julii Kuczyńskiej.

Zobacz również: Paulina Sykut-Jeżyna w eleganckim garniturze. Jest idealny do pracy

Maffashion w nietypowej stylizacji. Uwagę internautów przykuł stanik

Maffashion często bierze udział w kampaniach reklamowych. Jest ambasadorką wielu firm kosmetycznych oraz odzieżowych. Często też można zobaczyć ją na okładkach popularnych, kobiecych pism. Niedawno na swoim Instagramie zamieściła zdjęcia i filmy z backstagu profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jedno z nich zwróciło szczególną uwagę internautów. Julia Kuczyńska zapozwała w nietypowej stylizacji. Co założyła?

Influencerka postawiła na bardzo odważny i wyrazisty look. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie ma na sobie luźny, czarny garnitur pokryty cekinami oraz tiulowe rękawiczki. Zdecydowanie najbardziej ekstrawaganckim i kontrowersyjnym elementem stylizacji Maffashion jest jednak stanik. Biustonosz wydaje się bowiem stanowczo za mały. Opina piersi gwiazdy.

„Takie mało smaczne”. Internauci komentują stylizację Maffashion

Okazuje się, że wielu internautów nie zrozumiało zamysłu awangardowej i nowoczesnej stylizacji influencerki. W komentarzach pod postem przeważają krytyczne głosy. - Jestem chyba za stara, żeby zrozumieć tę modę. Jaki jest cel w noszeniu za małego stanika? - zapytała jedna z obserwatorek Maffashion.

Dla mnie ta stylowa na nie.
Trochę mi do gustu nie przypada ten wygląd.
Wulgarnie i śmiesznie zgniecione piersi.
loader

RadioZET.pl