Roslyn ma 60 lat i lubi nosić spódnice mini. Mówią, że ubiera się niestosownie

15.03.2023 11:29

60-letnia tiktokerka udowadnia, że moda jest dla każdego i nawet w dojrzałym wieku nie trzeba rezygnować z własnego stylu tylko po to, by przypodobać się innym.

Roslyn
fot. Instagram.com/howrosdoesit

W mediach społecznościowych działa wiele dojrzałych kobiet, które doskonale odnajdują się w roli modowych influencerek. Wystarczy wspomnieć o 69-letniej Colleen Heidemann, która spełnia się jako modelka, pozując w strojach od znakomitych projektantów. Na tym polu doskonale radzi sobie także Roslyn Griner, o której napisał mirror.co.uk. Kobieta działa aktywnie na TikToku i Instagramie, przekonując innych, że wiek to tak naprawdę tylko liczby i nawet u progu 60-tki można bawić się modą.

60-letnia fashionistka podbija social media

Roslyn przez większość swojego życia pracowała jako marketingowiec w branży fashion. Z czasem zapragnęła stanąć po tej drugiej stronie i dziś rozwija swoją działalność w social mediach jako influencerka modowa. Chce udowodnić innym kobietom, że będąc po 50-tce, nie muszą rezygnować z aktualnie panujących trendów i nadal mogą nosić to, co im się podoba.

Chociaż często spotyka się z opiniami, że w pewnym wieku nie wypada już nosić jakichś ubrań, zupełnie się tym nie przejmuje. Na publikowanych przez nią zdjęciach często pozuje w spódnicach mini czy prześwitujących topach. Lubi stylizacje „z pazurem” i chętnie sięga po odważne outfity. Podkreśla, że w pełni akceptuje swoje ciało i się go nie wstydzi, do czego zachęca również inne kobiety. W dbaniu o kondycję pomagają jej także regularne ćwiczenia na siłowni.

Zobacz także: Ma 64 lata i ciało bogini. Mówią o niej "fit babcia"

Obala mit starości

Roslyn przyznała, że będąc nastolatką, była nieśmiała i czuła się mało atrakcyjnie. Jej pewność siebie wzrosła wraz z wiekiem. Często bywa oceniana ze względu na swoje stylizacje. Na co dzień stara się jednak nie przejmować komentarzami innych i nadal chce spełniać się w roli fashionistki:

Możesz być konserwatywna po trzydziestce lub modna po pięćdziesiątce. Pokazuję młodym dziewczynom, że starość nie jest straszna. Fajnie jest być w moim wieku - podkreśla.

Zobacz także: Ma 71 lat i ciało jak 20-latka. Jej wygląd robi furorę w sieci, a ona zdradza, jak o siebie dba

loader

RadioZET.pl/mirror.co.uk