Zdradziła sekret idealnego selfie. Dzięki temu wygląda na zdjęciach jak bogini

02.03.2023 12:53

Jak zrobić idealne selfie? Tiktokerka zdradza triki, dzięki którym twoje zdjęcie będzie królować w mediach społecznościowych.

Tiktokerka
fot. TikTok.com

W dzisiejszych czasach chętnie pokazujemy swoje codzienne życie w sieci. Niektórzy regularnie zamieszczają swoje zdjęcia na portalach społecznościowych, dbając o to, aby wypaść na nich jak najlepiej. W social mediach można nawet znaleźć wiele porad, jak wykonać idealne selfie, które pokaże nas w korzystnym świetle. Jedna z popularnych tiktokerek podpowiedziała, na co zwrócić szczególną uwagę przy robieniu takiego zdjęcia.

Chcesz mieć idealne selfie? Zwróć uwagę na ten szczegół

Pewnie nieraz przekonałeś się, że zrobienie selfie wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Często podejmujemy kilka prób, zanim zdecydujemy się pokazać je szerszemu gronu. Jedna z influencerek działająca w sieci jako "222bevg" podzieliła się swoimi trikami. Sama ma w tym spore doświadczenie. Regularnie bowiem publikuje różne zdjęcia w social mediach, a jej konta społecznościowe są obserwowane przez tysiące osób.

Przede wszystkim zaleca, aby najpierw część włosów po jednej stronie zarzucić do tyłu, dzięki temu nasza twarz będzie bardziej wyeksponowana. Równie ważne jest według niej ułożenie telefonu po odpowiednim kątem. Odradza, aby robić zdjęcia z dołu, a zamiast tego trzymać urządzenie nieco wyżej na wysokości głowy. Możesz również użyć zooma, jeśli chcesz nieco przybliżyć swoją twarz. Na koniec influencerka zwraca uwagę na jeszcze jedną kwestię. Dodaje, że klucz do sukcesu tkwi również w... pewności siebie.

Zobacz także: Właśnie dlatego Kate na każdym zdjęciu wygląda rewelacyjnie. Ten trik działa na wszystkich

Jak zrobić idealne selfie? Internauci komentują

Film tiktokerki polubiło ponad 30 tysięcy osób. Część z nich włączyła się do dyskusji. Wiele osób komplementowało urodę kobiety:

Wow, ale jesteś po prostu oszałamiająca pod każdym kątem.

Jedna z użytkowniczek zwróciła uwagę na to, że duże znaczenie przy robieniu zdjęcia ma również odpowiednie światło. Influencerka postanowiła odnieść się do tego komentarza, twierdząc, że faktycznie jej pokój znajduje się od strony południowej, co zapewnia dużą ilość słońca. Ktoś inny zażartował, że aby zrobić idealne selfie, ważny jest jeszcze jeden szczegół:

Po pierwsze – bądź atrakcyjna i fotogeniczna.

Niektórzy przyznali jednak, że chętnie zastosują wskazówki tiktokerki przy robieniu własnych zdjęć.

Zobacz także: Ma 46 lat, a wygląda na dwa razy młodszą. Internauci nie kryją zdziwienia