Zamknij
Gwiazdy na gali Marki Roku 2021 - najpiękniejsze i oryginalne stylizacje [ZDJĘCIA]
  • Anna Lewandowska Anna Lewandowska
  • Blanka Lipińska Blanka Lipińska
  • Antek Królikowski i Joanna Opozda Joanna Opozda i Antoni Królikowski
  • 10 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Za nami gala rozdania statuetek dla Osobowości Roku w różnych kategoriach. Nagrody powędrowały do gwiazd, które zadały szyku na czerwonym dywanie. 

15 grudnia wieczorem odbyła się prestiżowa gala rozdania nagród Marki Roku 2021. Statuetki odebrali ludzie ze świata show-biznesu i mediów. Anna Lewandowska otrzymała wyróżnienie w kategorii "Zdrowie" za swoją markę SuperMenu by Anna Lewandowska. Doceniona została także Blanka Lipińska, która sięgnęła po statuetkę dla Osobowości Roku w kategorii "Show-biznes". Niezależnie od tego, za co gwiazdy otrzymały nagrodę, każda z nich zadała szyku na czerwonym dywanie.

Gwiazdy na gali Marki Roku 2021 - najpiękniejsze i oryginalne stylizacje [ZDJĘCIA]

Niektóre gwiazdy często brylują na "ściankach". Inne ostatnio rzadziej pojawiają się na imprezach branżowych. Gala Marki Roku 2021 przyciągnęła jednak najpopularniejsze nazwiska z polskiego show-biznesu.

Po dłuższym czasie na czerwony dywan powróciła Blanka Lipińska. Autorka "365 dni" tego wieczoru postawiła na długą, czarną kreację z mocnym rozcięciem z boku. Oczywiście jak na Blankę przystało, nie zabrakło zjawiskowego trenu oraz odkrytego ramienia. Gwiazda tym samym wyeksponowała swoje wytatuowane ramiona. Całość uzupełniła długą, białą apaszką.

Na gali pojawiła się także Anna Lewandowska. Żona kapitana polskiej reprezentacji tym razem postawiła na biały total look. Miała na sobie klasyczny damski garnitur, który zestawiła z czarnymi sandałkami na obcasie. Podobnie ubrała się Aleksandra Kwaśniewska, która także wystąpiła w takim komplecie. Jej garnitur miał jednak czarny kolor.

Stylizacją zachwyciła także Paulina Krupińska. Prezenterka zdecydowała się na czarną sukienkę z frędzlami. Swoją ciemną stylizację rozjaśniła jednak żółtymi szpilkami i czerwoną szminką. Na scenie pojawiła się w towarzystwie znanego z anteny Radia Zet Damiana Michałowskiego. Ekranowa para wspólnie odebrała statuetki dla Osobowości Roku w kategorii "Telewizja Śniadaniowa". 

Zobaczcie, jakie jeszcze polskie gwiazdy pojawiły się na tej prestiżowej gali. W galerii prezentujemy ich najciekawsze stylizacje. 

Zobacz także: Ania Lewandowska w świątecznym swetrze. Ten niedrogi model będzie hitem, a kupisz go w Oysho