Zamknij
Grammy 2022: kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Lady Gaga znów zadała szyku
  • Lady Gaga na czerwonym dywanie Lady Gaga na czerwonym dywanie
  • Lady Gaga podczas występu Lady Gaga podczas występu
  • Chrissy Teigen i John Legend Chrissy Teigen i John Legend
  • 14 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Grammy 2022 za nami. Tuż przed galą gwiazdy zadały szyku na czerwonym dywanie. Nie zabrakło znanych par oraz politycznych manifestów.

Najważniejsze nagrody muzyczne roku zostały rozdane. W nocy z 3 na 4 kwietnia czasu polskiego odbyła się bowiem gala Grammy 2022. Tuż przed nią na czerwonym dywanie zaprezentowały się największe gwiazdy światowej estrady, a także inne osoby znane z branży rozrywkowej. Wśród nich prym wiodła Lady Gaga, która w ostatnich sezonach jest niekwestionowaną ikoną stylu na czerwonych dywanach. Tym razem miała aż dwie kreacje, ale też solidną konkurencję. 

Grammy 2022: kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Lady Gaga znów zadała szyku

Grammy nazywane są muzycznymi Oscarami. Nic więc dziwnego, że ta gala wzbudza zainteresowanie na całym świecie i przyciąga największe gwiazdy. W tym roku szyku na czerwonym dywanie zadały m.in. Lady Gaga, Dua Lipa oraz Chrissy Teigen.

Lady Gaga od wielu sezonów zachwyca nas swoimi stylizacjami. Niesamowite kreacje miała m.in. na Oscarach oraz na gali rozdania BAFTA. Nie zawiodła nas również podczas Grammy 2022. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w zjawiskowej, czarno-białej sukni od Armaniego. Podczas swojego występu na scenie miała na sobie jednak zupełnie inną stylizację. Tym razem sięgnęła po turkusową suknię bez ramiączek i z wielką kokardą z tyłu. Ta kreacja pochodzi z domu mody Elie Saab. 

Szyku na czerwonym dywanie zadała również Chrissy Teigen, która zaprezentowała się niczym księżniczka w różowej sukni marki Nicole + Felicia. Elegancko wyglądała także Dua Lipa w prostej kreacji z bieliźnianym gorsetem od Versace. Uzupełniła ją oryginalną, ciężką biżuterią z nietypowego połączenia złota i srebra. 

Zobaczcie, jak gwiazdy zaprezentowały się podczas Grammy 2022. 

Zobacz także: Lady Gaga po udanej stylizacji zaliczyła modową wpadkę. Tym gwiazdom też się to przytrafiło