Ewa Chodakowska w monstrualnym płaszczu. Stylowo?

07.03.2023 14:41

Ewa Chodakowska nazywana jest „trenerką wszystkich Polek”. Od wielu lat inspiruje kobiety do tego, by zadbały o wygląd i samopoczucie, ćwicząc i jedząc zdrowo. Gwiazda znana jest również z dobrego gustu. Zazwyczaj wybiera wygodne, sportowe zestawy. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Ewa Chodakowska została przyłapana przez paparazzi pod studiem TVN-u. Miała na sobie monstrualny płaszcz.

Ewa Chodakowska pod studiem TVN
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej popularnych trenerek w Polsce. Swoją karierę rozpoczynała 12 lat temu, miała wówczas 29 lat i głowę pełną marzeń. Chciała zmienić podejście kobiet do treningów fizycznych i sprawić, by panie pokochały swoje ciała.

Chodakowska przez lata konsekwentnie realizowała swoje postanowienia, budując tym samym markę osobistą. Dziś jest jedną z najbogatszych Polek, prowadzi kilka firm i cieszy się dużym zaufaniem internautek.

Ewa Chodakowska wokół swojej działalności zgromadziła imponujące grono oddanych fanów. Jej instagramowy profil obserwuje 1,9 mln osób. Trenerka pokazuje kobietom, które chcą zawalczyć o dobre samopoczucie, jak ćwiczyć w domu i jeść zdrowo. Jej wysportowane i smukłe ciało jest najlepszym dowodem na to, że zna się na rzeczy.

Styl Ewy Chodakowskiej również inspiruje. Tak nosi się „trenerka wszystkich Polek”

Wiele kobiet inspiruje się również stylem Ewy Chodakowskiej. Trenerka, jak przystało na miłośniczkę fitnessu, lubi wygodne, sportowe ubrania. W jej szafie nie brakuje jednak również bardziej awangardowych elementów garderoby: kobiecych sukienek, luźnych swetrów, dobrze skrojonych garniturów i szerokich spodni.

Ewa Chodakowska pod studiem TVN
fot. fot. Mateusz Jagielski/East News/ Ewa Chodakowska pod studiem TVN

Zobacz również: Orły 2023: Magdalena Cielecka jak bogini. Skradła show

Ewa Chodakowska pod studiem TVN. Gigantyczny płaszcz skradł show

Ewa Chodakowska była gościnią w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Trenerka na wizji opowiedziała o nowym projekcie, który realizuje wraz z modelką, Joanną Krupą. Po wyjściu ze studia gwiazda natknęła się na paparazzi. Fotoreporterzy uwiecznili stylizację sławnej instruktorki fitness. Co założyła?

Tym razem Chodakowska postawiła na ciekawe i awangardowe połączenie. Wybrała krótki top oraz oversizowy, beżowy garnitur. Do stylizacji dobrała sportowe obuwie, a na ramiona narzuciła monstrualny płaszcz o szlafrokowym kroju. Nakrycie całkowicie zdominowało zestaw.

Styl Ewy Chodakowskiej również inspiruje
fot. fot. Mateusz Jagielski/East News/ Styl Ewy Chodakowskiej również inspiruje

RadioZET.pl

loader