Zamknij

Kupisz ten produkt w 4F, wyślesz dzieci na zimowy wyjazd. Akcja pomocowa już trwa

09.12.2022 18:00

Znana marka odzieżowa 4F po raz kolejny zorganizowała ciekawą akcję charytatywną. Dzięki niej klienci mają szansę wesprzeć dzieci i wysłać je na zimowy wyjazd. Co trzeba zrobić?

Sklep 4F
fot. Shutterstock

W okresie przedświątecznym akcje charytatywne cieszą się szczególnym powodzeniem. Wiele osób marzy o tym, by wesprzeć potrzebujących i chętnie okazuje im pomoc. Właśnie ruszyła kolejna edycja programu Fundacji 4F Pomaga "Sportowe marzenia". Wszystko to z myślą o dzieciach.

Zobacz także: Kobiety pokochały tę sukienkę z Sinsay. Sprawdzi się w święta i sylwestra, a kupisz ją za 69,99 zł

4F pomaga dzieciom. Jak dołączyć się do akcji?

Kilka dni temu marka 4F poinformowała media o II edycji projektu Fundacji 4F Pomaga "Sportowe marzenia". Jej celem jest pomoc w spełnianiu marzeń dzieci z domów dziecka. 

Pieniądze zebrane w ramach tego przedsięwzięcia mają zostać przeznaczone na zimowy wyjazd dla młodocianych. Okazuje się, że każdy z nas ma szansę dorzucić coś od siebie. 

By okazać wsparcie, wystarczy kupić charytatywną kartkę świąteczną dostępną w wybranych sklepach 4F. Taki produkt można wysłać komuś z rodziny lub zachować na pamiątkę. 

Ile pieniędzy za zakupów w 4F trafi do dzieci?

Specjalne kartki dostępne w sklepach 4F, to tzw. cegiełki pomocowe. Z tego powodu całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na opłacenie zimowych wyjazdów.

Rok temu w ramach akcji udało się zebrać 67 tys. zł. Dzięki temu sfinansowano wyjazd w góry dla 10 podopiecznych z Rodzinnego Domu Dziecka w Rudzie Śląskiej i 29 podopiecznych Fundacji Happy Kids. To, jaką sumę zbierze sieć w tym roku, będzie zależało głównie od hojności każdego z nas. 

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock