Zamknij

Black Friday 2020 w sklepach polskich marek. Jakie zniżki przygotowali projektanci?

27.11.2020 11:23
black friday
fot. Shutterstock

Black Friday 2020 pomimo zamkniętych sklepów przeniesie się do sieci. To właśnie za pomocą stron internetowych kupimy wiele modnych ubrań i dodatków. Wszystkie elementy garderoby będzie można kupić tego dnia z dużymi zniżkami. Sprawdźcie, jakie oferty z okazji Czarnego Piątku przygotowali dla swoich klientów polscy projektanci.

Black Friday 2020 to święto zakupów, podczas którego w wielu sklepach będą obowiązywać duże zniżki i oferty specjalne. Czarny Piątek w tym roku w związku z panującą pandemią koronawirusa przeniesie się do sieci, gdzie będzie można kupić elektronikę, ubrania oraz dodatki w atrakcyjnych cenach.

W Black Friday 2020 wezmą udział nie tylko znane sieciówki, ale także mniejsze polskie marki. Sprawdźcie, jaką ofertę na Czarny Piątek przygotowali polscy projektanci.

Black Friday 2020: promocje z okazji Czarnego Piątku w sklepach polskich marek

Black Friday 2020 to świetna okazja do zaopatrzenia się w nowe ubrania i dodatki, które modne będą w sezonie jesień-zima 2020/2021. Większość sieciówek już szykuje specjalne oferty dla swoich klientów, to samo zrobili polscy projektanci. W ich butikach również obchodzony będzie Czarny Piątek 2020. Sprawdźcie, jakie zniżki przygotowały popularne sklepy z polską modą.

Lobos

  • W sklepie marki Lobos promocja z okazji Czarnego Piątku będzie trwać od 27 do 30 listopada 2020 roku. Tam będzie czekać na nas zniżka w wysokości 200 złotych na wszystkie torebki.

UMIAR

  • Black Friday 2020 w butikach Umiar zacznie się 27 listopada. Tego dnia kupimy ich produkty z 25% zniżką. 30 listopada 2020 w Cyber Monday będzie obowiązywać zniżka 30% na drugi produkt.

Madelle

  • Marka Madelle przygotowała dla swoich klientów promocję, która potrwa od 27 do 29 listopada. W te dni będzie obowiązywać zniżka do 20% na całą kolekcję.

Line

  • Polska marka Line nie organizuje zazwyczaj wyprzedaży czy zniżek. Black Friday to jedyna okazja do zakupu ich produktów taniej. W dniach od 27 do 30 listopada 2020 roku produkty marki kupimy z 20% zniżką.

Entelier

  • Modne ubrania dla kobiet marki Entelier w dniach od 23 do 29 listopada kupimy z 30% zniżką.

Herseasons

  • W Herseasons promocje będą obowiązywać już od 22 listopada. Tam znajdziemy rabat nawet do 50%.

Son Trava

  • W sklepie marki Son Trava w dniach od 23 do 29 listopada 2020 roku będzie można kupić aktualną kolekcję z 70% obniżką.

SaintBy

  • Polska marka SaintBy przygotowała ofertę na kolekcję Basic oraz swetry. W dniach d 23 do 29 listopada kupimy je z 10-procentową zniżką.

Puccini

  • Marka Puccini z modnymi dodatkami swoim klientom oferuje Black Week, który rozpocznie się już 20 listopada. Galanterię kupimy nawet do 85% taniej.

Black Friday - co to za święto?

Czarny Piątek to prawdziwe zakupowe szaleństwo, które do Polski przywędrowało ze Stanów Zjednoczonych. Black Friday obchodzony jest zawsze w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Na początku tej świątecznej tradycji w Czarnym Piątku brały udział sklepy z elektroniką. Dopiero w następnych latach do akcji dołączyły sklepy z innym asortymentem. Teraz w niektórych butikach z okazji Black Friday zniżki obowiązują nawet na tydzień przed świętem. Dlatego warto już teraz przejrzeć ofertę sklepów, których asortyment interesuje nas najbardziej. Może uda się wcześniej upolować jakąś okazję.

Wybierzesz się na zakupy podczas Black Friday 2020?

Zobacz także: Black Friday 2020 w Reserved. Zobacz, na jakie promocje można liczyć w tym roku

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?