Anja Rubik cała w czerni. Elegancka stylizacja skradła show

02.03.2023 15:36

Anja Rubik była gościnią na pokazie najnowszej kolekcji Saint Laurent. Na tę niezwykłą okazję wybrała czerń. Polska modelka, a prywatnie przyjaciółka dyrektora kreatywnego Anthonego Vaccarello pojawiła się w skórzanej spódnicy do kolan oraz lekko prześwitującym golfie. Tą stylizacją skradła show.

Anja Rubik cała w czerni
fot. Shootpix/ABACA/Abaca/East News

Anja Rubik to zdecydowanie najpopularniejsza polska modelka. Zaczynała karierę w wieku 16 lat. Zyskała międzynarodową rozpoznawalność i brała udział w najbardziej ekskluzywnych projektach branży.

Anja Rubik chodziła w pokazach luksusowych domów mody: Dolce & Gabbana, Gucci czy Chanel. Występowała także w kampaniach znanych i cenionych marek, których ubrania i dodatki kosztują fortunę: Valentino, Versace, Dior i Gucci. Na okładkach różnych edycji „Vogue'a” pojawiła się ponad 40 razy. Chociaż nadal można podziwiać ją na wybiegu, coraz częściej ogląda pokazy z widowni.

Anja Rubik na pokazie Saint Laurent. Z dyrektorem kreatywnym łączy ją przyjaźń

Anja Rubik wzięła udział w prezentacji najnowszej kolekcji domu mody Saint Laurent. Modelka często chodziła w pokazach tej marki. Tym razem jednak pojawiła się na wydarzeniu w roli gościa.

Zasiadła w pierwszym rzędzie widowni i z tego miejsca podziwiała pracę swojego bliskiego przyjaciela, projektanta i dyrektora kreatywnego Anthonego Vaccarello. Kreator nieraz podkreślał, że Polka jest dla niego muzą i inspiracja. Anja Rubik często wybiera kreacje Saint Laurent. Bez wątpienia świadczy to o odwzajemnieniu sympatii.

Anja Rubik oczarowała zebranych. Postawiła na czerń
fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan w modnej stylizacji. "Waniliowe" dziewczyny pokochają ten outfit

Anja Rubik oczarowała zebranych. Tę stylizację łatwo odtworzyć

Anja Rubik na pokazie francuskiego domu mody prezentowała się zachwycająco. Co tym razem postanowiła założyć modelka?

Gwiazda postawiła na prostą stylizację złożoną z ponadczasowych elementów garderoby i utrzymają w czerni. Połączyła skórzaną, ołówkową spódnicę z prześwitującym golfem. Na ramiona narzuciła zimowy płaszcz o pudełkowym kroju. Kreację uzupełniła kozakami na obcasie z wysoką cholewką. Elegancki outfit Anji Rubik wyróżniał się w tłumie.

Jeśli chodzi o makijaż, polska modelka, jak zawsze, postawiła na naturalność. Wybrała make-up, który rozświetlił jej twarz i podkreślił kości policzkowe. Włosy zaczesała na bok, jednocześnie eksponując ekstrawaganckie kolczyki.

loader

RadioZET.pl