Agnieszka Kaczorowska-Pela w oszałamiającym komplecie. Ten kolor to hit

10.03.2023 15:27

Agnieszka Kaczorowska-Pela uświetniła swoją obecnością Finałową Galę rozdania MocArtów RMF Classic. Na tę okazję postanowiła założyć wyjątkową kreację – asymetryczny garnitur w modnym kolorze fuksji. Stylizację dopełniła czarnym sandałkami. Gwiazda prezentowała się zjawiskowo.

Agnieszka Kaczorowska-Pela w oszałamiającym komplecie
fot. VIPHOTO/East News/ Agnieszka Kaczorowska-Pela często podkreśla, że jest estetką

Agnieszka Kaczorowska-Pela dorastała na oczach widzów. Popularność zawdzięcza roli Bożenki, w którą wcielała się w serialu "Klan". Artystka zagrała też w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe”. Ma na koncie również role teatralne.

Aktorstwo nie jest jednak największą pasją Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Artystka jest choreografką oraz tancerką. Na koncie ma m.in. tytuł mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”.

Agnieszka Kaczorowska-Pela aktywnie działa także w mediach społecznościowych. Jest żoną tancerza, Macieja Pelii i wspólnie z mężem wychowuje dwie córki. Swoim życiem prywatnym chętnie dzieli się na Instagramie. Dopracowane konto aktorki i tancerki obserwuje ponad 400 tys. użytkowników. Fani gwiazdy szczególnie cenią jej styl. Zwracają uwagę na to, jak komponuje swoje stylizacje. Agnieszka Kaczorowska-Pela często podkreśla bowiem, że jest estetką. Bawi się modą i jest na bieżąco z trendami.

Agnieszka Kaczorowska w modnym kolorze. Róż będzie rządził wiosną

Agnieszka Kaczorowska-Pela pojawiła się na Gali Finałowej rozdania MocArtów RMF Classic. Nagrody wręczono w restauracji "Concept 13", w domu handlowym Vitkac w Warszawie.

Gwiazda na tę wyjątkową okazję wybrała niezwykle elegancką, ale również kobiecą stylizację. Zaprezentowała się w projekcie Violi Piekut, garniturze w kolorze fuksji. Jaskrawa barwa kreacji Agnieszki Kaczorowskiej-Peli zwróciła uwagę fotoreporterów.

Agnieszka Kaczorowska w modnym kolorze
fot. fot. Pawel Wodzynski/East News

Zobacz również: Dorota Gardias w ciekawych spodniach. To najmodniejszy kolor sezonu

Garnitur gwiazdy wyróżniał nie tylko wyjątkowy, modny kolor, ale także ciekawy krój. Projekt Violi Piekut zdobiła asymetryczna klapa. Ten detal nadał kreacji charakteru i sprawił, że stała się znacznie bardziej nowoczesna. Agnieszka Kaczorowska-Pela zdecydowała się uzupełnić odświętny outfit czarnymi sandałami na szpilce oraz dużymi złotymi kolczykami.

Gwiazda tym razem postawiła na proste uczesanie – rozpuszczone włosy.

loader

RadioZET.pl