Zamknij

Zara pokazała wzruszający film świąteczny. Stworzył go bardzo znany reżyser

16.12.2021 10:53

Na platformie Youtube pojawił się tegoroczny film świąteczny Zary. Poruszające dzieło dla hiszpańskiej sieciówki stworzył tym razem znany z wyreżyserowania "Tamtych dni, tamtych nocy" Luca Guadagnino. Na fanów popularnej marki i tego typu projektów czeka porządna dawka pięknych kadrów i wzruszająca historia.

Świąteczny film Zary
fot. Kadr z filmu Zary pt. "O Night Divine"

Zara przygotowała dla swoich klientów coś wyjątkowego na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Sieciówka wypuściła wzruszający film świąteczny, który już możecie obejrzeć na stronie Youtube. Za krótkometrażowe dzieło odpowiada znany i ceniony Luca Guadagnino, który wyreżyserował m.in. "Tamte dni, tamte noce" czy "Suspirię".

42-minutowa historia, która dzieje się w Wigilię w jednym z luksusowych hoteli w kurorcie St. Moritz, opowiada o losach pięciu zupełnie nieznających się osób. Ich ścieżki przecinają się dzięki magii świąt. W ekranowe postacie wcielili się m.in. John C. Reilly, Alex Wolff czy Chloe Park. Koniecznie obejrzyjcie "O Night Divine" i zobaczcie, z jakim odbiorem spotkała się ta produkcja.

Zobacz także: To najdroższy sweter bożonarodzeniowy na świecie. Zobaczcie, z czego jest zrobiony

"O Night Divine" - Zara pokazała wzruszający film świąteczny

Zara pokazała wzruszający film świąteczny pt. "O Night Divine". Produkcja trafiła już do sieci i możecie obejrzeć ją na youtube.com. Za 42-minutowym dziełem stoi Luca Guadagnino, który odpowiada również za stworzenie takich wybitnych filmów jak "Suspiria" czy "Tamte dni, tamte noce".

Historia opowiada o losach pięciu osób, które spędzają Wigilię w eleganckim hotelu w kurorcie St. Mortiz. Widzowie mają okazję śledzić wydarzenia z życia zupełnie niezwiązanych ze sobą ludzi, których ścieżki jednak krzyżują się dzięki magii Gwiazdki i Bożego Narodzenia.

Na zimnym dworze przed hotelem siedzi Hugo, który gra na gitarze i w ten sposób zbiera pieniądze. Mężczyzna jest bardzo zmarznięty, a do tego głodny. W pewnym momencie przed budynkiem zatrzymuje się autobus, z którego wysiada Sophia. Nie zauważa ona bohatera, choć mija go codziennie, idąc do pracy. Okazuje się, że jest on w niej zakochany. Tak rozpoczyna się ta poruszająca historia. Jak potoczą się losy tych nieznajomych? Tego dowiecie się ze świątecznego projektu Zary.

W krótkometrażowym filmie możemy zobaczyć takie nazwiska jak John C. Reilly, Alex Wolff, Hailey Gates, Samia Benazzouz, Chloe Park, Valerio Santucci, Francesca Figus, Tania Hanyoung Park i Shi Yang Sh. Za muzykę do tego obrazka odpowiada Alberto Iglesias, z kolei scenariusz napisał Michael Mitnick. Prócz tego, że na widzów czeka ciekawa fabuła, z pewnością nacieszą oni oko także przemyślanymi klimatycznymi kadrami, bajkową scenerią i stylową modą.

Krótkometrażowy klip trafił do sieci i wzbudził pozytywne emocje wśród odbiorców. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy.

Przepiękne. Podzielę się tym z przyjaciółmi.
 
Wzruszająca historia.
 
Śmiałem się i płakałem jednocześnie - piszą internauci.

A jak wam się podoba film świąteczny Zary? Oceńcie sami.

Źródło: youtube.com/vogue.pl

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock