Zamknij

Zagraniczny sukces polskiej projektantki! Poznajcie Zofię Chylak i jej torebki

21.11.2018 10:37
zofia chylak torebki
fot. Shutterstock

Kolejny zagraniczny sukces polskiej projektantki. Skórzane akcesoria od Zofii Chylak.

Marka, która szturmem podbiła serca wszystkich Polek, od niedawna dostępna jest na zagranicznej platformie sprzedażowej Net-A-Porter. To prawdziwy sukces torebek oraz akcesoriów skórzanych Zofii Chylak, ponieważ to właśnie jej produkty sprzedawane są obok takich projektów, jak Gucci, Miu Miu czy Fendi. Do tej pory na platformie mogliśmy zakupić tylko dwie polskie marki: Magda Butrym oraz Le Petit Trou.

Jakie produkty Zofii Chylak znajdziemy na platformie?

Jak dotąd na platformie znajdziemy torebki-kubełki, listonoszkę, saszetkę-nerkę oraz etui na telefon. Torebki kosztują około 300 euro, a za case na telefon zapłacimy 54 euro. Z pewnością oferta Chylak na Net-A-Porter z czasem się powiększy o nowe akcesoria.

Zobacz także: Julia Wieniawa w lateksowej kreacji na imprezie. Nigdy nie pokazała tak dużo

Zofia Chylak swoją markę założyła w 2014 roku i od tego momentu stała się jedną z topowych, polskich projektantek. Jej produkty wykonane są z najlepszych włoskich skór, dlatego można poczuć, że kupując jej torebkę, posłuży nam ona kilka dobrych lat. Każda torebka opatrzona jest z przodu specjalnym numerem, który wybijany jest ręcznie złotymi cyframi.

Jej torebki pokochały nie tylko Polki. Podczas zagranicznych tygodni mody jej produkty nosiło wiele modelek, blogerek, a nawet światowych gwiazd showbiznesu. Charakterystyczne fasony na tyle spodobały się klienteli, że aby kupić "torebkę od Chylak" trzeba zapisać się na specjalną listę oczekujących.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zagłosuj

Czy lubisz obserwować gwiazdy na Instagramie?

Liczba głosów:

Polskie kino rośnie w siłę! Nie tylko "Zimna wojna" podbiła serca widzów. Jakie jeszcze filmy zdobyły popularność?