Zamknij

Wszystkie możemy wyglądać jak Księżna. Kate w stroju z popularnej sieciówki

Agnieszka Moczyróg
20.06.2017 09:59

Naśladowanie stylu księżnej jeszcze nigdy nie było tak proste ;-) 

Księżna Kate
fot. East News

Księżna Kate na imprezie charytatywnej organizacji The 1851 Trust, zaprezentowała się w białej marynarce dopasowanej do klasycznego topu i granatowych spodniach ze złotymi guzikami. Tym samym po raz kolejny udowodniła, że jest nie tylko stylowa, ale i oszczędna. 

Księżna Cambridge jest świetnym przykładem na to, że nie tylko w ubraniach od znanych projektantów można prezentować się doskonale. Równie szykownie i elegancko można wyglądać sięgając po ubrania z popularnych sieciówek. Tak właśnie zrobiła żona księcia Williama, która pokazała przy okazji, że marynarski styl idealnie do niej pasuje. 

Księżna Cambride na imprezie charytatywnej pojawiła się w białej marynarce, którą kupić można w Zarze. Jej koszt to około 200 złotych. Do eleganckich granatowych spodni dobrała spodnie marki J. Crew i buty tej samej firmy. Stylizację dopełniły kolczyki Mirabelle, które można kupić za około 160 złotych. 

Na uwagę zasługuje także bransoletka księżnej Kate. Dlaczego jest wyjątkowa? Bo została wykonana z plastiku wyłowionego z oceanu ;-) 

Fotografia: East News

Księżna Kate 

Fotografia: East News

Księżna Kate

Księżna Kate i Keith Mills

Księżna Kate i Keith Mills

‧ fot. ONS
Fotografia: East News

Buty księżnej Kate