Zamknij

Wielki sukces Maffashion! Znana zagraniczna gwiazda pokazała się w jej marynarce

12.10.2020 09:13
Maffashion w białym garniturze na czerwonym dywanie
fot. TRICOLORS/East News

Maffashion ogłosiła wielki sukces swojej marki! Okazuje się, że po produkty Eppram sięgają już zagraniczne gwiazdy. Wśród nich jest... Kourtney Kardashian!

Maffashion ostatnio ma wiele powodów do świętowania. Nie dość, że założyła swoją wymarzoną markę modową, to jeszcze niedawno została mamą. Teraz może do tego dołożyć kolejny sukces! Okazuje się, że zagraniczne gwiazdy już sięgają po produkty marki Eppram, którą Julka współtworzy z Laną Nguyen. Ostatnio w marynarce zaprojektowanej przez dziewczyny pokazały się... Kourtney Kardashian i Addison Rae! Dumna Maffashion pochwaliła się fanom, którzy są równie zachwyceni jej sukcesem.

Zobacz także: Jennifer Lopez w marynarce polskiej marki! Wystąpiła w niej w teledysku

Wielki sukces Maffashion! Kourtney Kardashian w marynarce Eppram

Eppram to marka, którą stworzyła Maffashion. W kolekcji możecie znaleźć różne produkty, ale przede wszystkim nowoczesne marynarki, na punkcie których już oszalały polskie gwiazdy.

Teraz po Eppram sięgają również zagraniczni celebryci! Okazuje się, że marynarki stworzone przez Julkę i Lanę ostatnio wybrały Kourtney Kardashian i influencerka Addison Rae.

Mamy to! Kourtney Kardashian w marynarce NIAGARA z kolekcji OXIDANE. Co lepsze? Addison Rae wybrała marynarkę VANUA VANILLA. 2x Eppram power! Jaram się! Bo jak doskonale wiecie, dziewczyny mają dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni - napisała Maffashion na Instagramie.

Kourtney sięgnęła po biało-niebieską marynarkę Niegara. To model z najnowszej kolekcji Eppram, który na stronie dostępny jest za 999 zł. Addison wybrała natomiast marynarkę o nazwie Vanua Vanilla, którą dostać możecie za 1100 zł. 

Wierni fani Maffashion są zachwyceni jej sukcesem!

Mega! Cieszę się, że wasza marka się tak rozwija. 

 

Prawda jest taka, że czego się nie dotkniesz, to zamienia się w złoto. 

 

Jestem z was bardzo dumna.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz także: Znana marka stworzyła kolekcję inspirowaną garderobą księżnej Diany. Ty też możesz wyglądać jak Lady Di!

Te ubrania są hitem jesieni 2020 i nigdy nie wyjdą z mody! Warto w nie zainwestować i mieć je w swojej szafie.