Zamknij

Vans wypuszcza buty z motywem kobiecych piersi. Kolekcja związana jest z miesiącem walki z rakiem piersi

01.10.2019 11:54
Vans
fot. Shutterstock

Z okazji miesiąca walki z rakiem piersi Vans zaprojektował obuwie z motywem kobiecych piersi. Wszystko w szczytnym celu.

Vans słynie z kolekcji butów, które są nie tylko modne i wygodne, ale też powstają we współpracy z dużymi domami mody albo projektowane są na szczególną okazję. Firma ma na koncie serie inspirowane Harrym Potterem, Fridą Kahlo czy Davidem Bowiem. Stworzyła też kolekcję we współpracy z Vivienne Westwood.

Teraz do sprzedaży trafiła wyjątkowa seria butów. Zdobione są motywem nagich kobiecych piersi, a część dochodów z ich sprzedaży zostanie wykorzystana w szczytnym celu. Wszystko z okazji miesiąca walki z rakiem piersi.

Vans z motywem kobiecych piersi z okazji miesiąca walki z rakiem piersi

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi i dlatego też Vans postanowił wypuścić z tej okazji specjalną kolekcję butów! Część dochodów ze sprzedaży tych wyjątkowych par zostanie przeznaczona na rzecz organizacji CoppaFeel! - jest to brytyjskie stowarzyszenie, które wspiera kobiety zmagające się z rakiem piersi. Firma zapowiedziała, że przekaże CoppaFeel! przynajmniej 200 tys. dolarów.

Marka stworzyła 4 wzory, które pojawiają się na butach z limitowanej kolekcji. Znajdziemy tutaj obuwie zdobione motywem kobiecych piersi, ale też takie, na których widać, jak wykonywać samobadanie piersi. Nie zabraknie tutaj również sloganów "You've Got This" czy butów przedstawiających kobiety o różnej budowie czy różnym kolorze skóry.

Sami zobaczcie, jak prezentuje się wyjątkowa seria sneakersów Vans zaprojektowanych z tej wyjątkowej okazji. Warto dodać, że jej sprzedaż rusza 1 października i nie są to buty tylko dla kobiet!

Trampki marki Vans idealnie prezentują się w zestawieniu z dżinsami rurkami. Zobaczcie, jak jeszcze można nosić taki model spodni.