Zamknij

Księżna Diana uwielbiała ten sweter. Teraz możesz kupić identyczny w sklepie jednej z marek!

20.11.2020 11:00
Księżna Diana
fot. Eastnews

Na pewno kojarzycie czerwony sweter w białe owieczki, który księżna Diana wiele razy prezentowała publicznie. Jedna z marek postanowiła stworzyć wierną kopię tego modelu! Dzięki temu możesz mieć sweter jak Lady Diana.

Księżna Diana była ikoną stylu, która inspirowała tysiące - jeśli nie miliony - kobiet na całym świecie. Lady Di wiedziała, co w modowej trawie piszczy, a w dodatku umiała podkreślić największe walory swojej szczupłej sylwetki. Dlatego chętnie odsłaniała długie nogi i smukłe ramiona.

W garderobie żony księcia Karola nie brakowało eleganckich sukni, dopasowanych garsonek idealnych na oficjalne spotkania, ale też wygodnych, modnych casualowych elementów. Jedną z ulubionych rzeczy Diany był czerwony sweter zdobiony wzorem w białe owieczki. Projekt firmy Warm & Wonderful do dzisiaj jest modny, a za sprawą inne modowej marki wciąż możemy go kupić!

Wszystko dlatego, że Rowing Blazers stworzyło idealną replikę ulubionego swetra Diany. I właśnie trafiła ona do przedsprzedaży!

Ulubiony sweter księżnej Diany. Teraz możesz kupić identyczny

Księżna Diana swojego czasu szczególnie upodobała sobie czerwony sweter w białe owieczki, który w 1979 roku zaprojektowali artyści marki Warm&Wonderful. "Królowa ludzkich serc" nosiła go m.in. na mecze polo, w których brał udział książę Karol. Kiedy pokazała się w nim pierwszy raz, kobiety zamarzyły o tym, żeby mieć identyczny. Diana doskonale wiedziała, co zrobić, żeby sweter ten nie miał sportowego charakteru - dlatego dobierała do niego biały kołnierzyk i czarną aksamitną wstążkę albo zakładała pod spód białą koszulę.

Styl Diany do dzisiaj jest aktualny i modny, a renesans przeżywa m.in. ze sprawą emisji 4. sezonu serialu Netflixa pt. "The Crown", w którym w końcu pojawiła się księżna. W jednej ze scen serialowa Lady Di ma na sobie kultowy model swetra. Wygląda na to, że teraz każda z nas może mieć w szafie identyczną rzecz!

Wszystko za sprawą marki Rowing Blazers, która postanowiła stworzyć wierną kopię swetra Diany. To pierwszy raz od 1994 roku, kiedy znów można nabyć taki model. Niestety ten kultowy projekt ma całkiem wysoką cenę - trzeba za niego zapłacić 295 funtów, czyli ok. 1400 zł.

Czerwony egzemplarz w białe owieczki otrzymał nawet nazwę na cześć Diany Spencer. A fanki zainteresowane stylem księżnej mogą zaopatrzyć się też w inne rzeczy, które Diana miała w szafie. Rowing Blazers stworzyło bowiem całą kolekcję wzorowaną na ubraniach, które "królowa ludzkich serc" nosiła w latach 80. i 90.

Oto najbardziej kultowe i jednocześnie najlepsze stylizacje księżnej Diany. Większość z nich na pewno pamiętacie!