Zamknij

Lotte Verbeek w sukience Gosi Baczyńskiej na premierze "Ukrytej gry"!

05.11.2019 11:53
Lotte Verbeek i Bill Pullman
fot. Materiały prasowe

Lotte Verbeek, która gra jedną z ról w "Ukrytej grze", pojawiła się na premierze filmu w sukni projektu Gosi Baczyńskiej! Wygląda fenomenalnie!

4 listopada odbyła się uroczysta premiera filmu pt. "Ukryta gra". Dzieło w reżyserii Łukasza Kośmickiego jest jednocześnie ostatnią produkcją zmarłego tragicznie Piotra Woźniaka-Staraka. Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich wyróżniali się szczególnie: Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek czy James Bloor.

Lotte, która w filmie "Ukryta gra" wciela się w postać agentki Stone, wybrała na tę imprezę wyjątkową kreację! Gwiazda miała na sobie suknię projektu Gosi Baczyńskiej! To kolejny sukces znanej polskiej projektantki.

"Ukryta gra": Lotte Verbeek w sukience Gosi Baczyńskiej na premierze filmu

Od kiedy tylko zaczęto prace nad filmem "Ukryta gra", budził on duże emocje. Teraz mówi się o nim także w kontekście tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w sierpniu tego roku na mazurskim jeziorze Kisajno. Jednej sierpniowej nocy zginął tam Piotr Woźniak-Starak - wypadł z motorówki, którą pływał nocą po tym popularnym akwenie. Po 4 dniach poszukiwań znaleziono jego ciało na dnie jeziora.

"Ukryta gra" jest ostatnim filmem, który produkował Piotr Woźniak-Starak. Prace nad filmem dokończono już bez niego, ale film już zawsze będzie przyczynkiem do wspominania zmarłego producenta. Dzieło wejdzie do kina w piątek 8 listopada. Jednak już we wtorek, 4 listopada, odbyła się jego premiera z udziałem grających w nim aktorów.

Zobacz także: Jest już zwiastun filmu "Ukryta gra"! Premiera już 8 listopada!

Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim piękna Lotte Verbeek. Rudowłosa piękność zaprezentowała się bowiem w połyskującej, długiej kreacji Gosi Baczyńskiej. Suknia podkreśliła jej posągową urodę i nienaganną sylwetkę. Nic dziwnego, że fotoreporterzy nie mogli przestać robić jej zdjęć.

Jak się prezentowała? Sami zobaczcie.

Outlook-dj22dzxp
fot. Materiały prasowe
Outlook-oycrcham
fot. Materiały prasowe

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.