Zamknij

Księżna Kate w swetrze z H&M. Ten model ma świetną cenę i jest hitem sezonu

24.02.2022 13:50

Przyszła królowa Wielkiej Brytanii wybrała się z wizytą do Danii, aby promować swoją działalność w ramach pomocy dzieciom. Podczas dwudniowej wyprawy udała się także na plac zabaw, aby spotkać się z najmłodszymi. Na tę okazję wybrała wygodny strój, w którym główną rolę grał golf z H&M. Ten model wciąż możecie kupić w sieciówce w dobrej cenie.

Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

22 lutego księżna Kate rozpoczęła królewską wizytę w Danii. Żona księcia Williama wybrała się do Kopenhagi, gdzie odwiedziła m.in. Uniwersytet Kopenhaski, a także laboratorium LEGO. Podczas obu tych wizyt miała na sobie elegancki czerwony żakiet z Zary, który będzie hitem wiosny.

40-letnia Brytyjka podczas swojej wyprawy nie zapomniała też o najmłodszych, z którymi udało jej się spotkać na placu zabaw. Na tę okoliczność księżna wybrała bardzo wygodny strój złożony z dopasowanych jeansów, beżowego swetra, komfortowych butów i kurtki w kolorze khaki. Naszą uwagę zwrócił jej golf, który pochodzi ze sklepu H&M. Wciąż możecie go tu kupić w dobrej cenie.

Trendy zima 2022: Księżna Kate w swetrze z H&M

Księżna Kate podczas swojego pobytu w Danii spotkała się także z dziećmi. Żona następcy brytyjskiego tronu wybrała się na plac zabaw, aby porozmawiać z najmłodszymi o tym, jak ważna jest natura i jaka jest jej wartość dla społeczeństwa.

Na to szczególne spotkanie Brytyjka wybrała wygodny zestaw, jaki niemal każdy z nas zakłada, kiedy ma w planach aktywność na świeżym powietrzu. Miała na sobie czarne jeansy, beżowy golf i ciepłą kurtkę w wojskowym charakterze.

Okazuje się, że sweter księżnej pochodzi ze sklepu H&M i jest hitem tego sezonu. Ten prążkowany model dostępny w trzech kolorach pasuje nie tylko do spodni, ale też do spódnicy midi i zamszowych botków. W sieciówce kupicie go za 129,99 zł. Jak wam się podoba?

Wyprzedaż w H&M

W H&M wciąż możecie upolować setki rzeczy w obniżonych cenach. Sieciówka postanowiła kilka tygodni temu zorganizować międzysezonową wyprzedaż, na której znalazły się produkty nie tylko na zimę, ale też i na wiosnę. Większość z nich ma ceny w przedziale 50-100 zł, dlatego warto się tu zaopatrzyć na nadchodzące dni.

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock