Zamknij

"Motocyklówka" z kożuchem to najmodniejsza kurtka na zimę 2020/2021! Sprawdź, jak wygląda

21.10.2020 15:30
Kurtka z kożuchem
fot. Shutterstock

"Motocyklówka" z kożuchem to absolutny must have zimy 2020/2021! Jest ciepła, modna i seksowna.

Poprzedniej zimy na ulicach można było zaobserwować miłośniczki mody, które nie rozstawały się z płaszczem "teddy bear". Był to niekwestionowany numer 1 wśród jesienno-zimowych trendów 2019/2020. W tym roku jednak został zdetronizowany!

Teraz miłośniczki mody zaopatrują się w kurtkę "motocyklówkę" z kożuchem. Jest ona ciepła, bardzo wygodna, kobieca i szalenie seksowna! Jak wygląda ten model i dlaczego warto go mieć w swojej szafie?

Trendy zima 2020/2021: motocyklówka z kożuchem

"Motocyklówka" z kożuchem to sięgająca do bioder albo nieco dłuższa kurtka, która wygląda jak ramoneska tylko w wersji zimowej. Wyposażona ona została o kożuch, którym zwykle wyłożone są jej poły, kożuch, ale też mankiety. Przynajmniej te części kożucha widać na pierwszy rzut oka, gdyż tak naprawdę taka "motocyklówka" cała jest podszyta tym ciepłym materiałem.

"Motocyklówka" z kożuchem pasuje do botków na grubym obcasie, do długich kozaków na szpilce, ale też do "ciężkich" wiązanych butów przypominających te wojskowe. Jest wygodna, pięknie podkreśla sylwetkę i pasuje do wszystkiego.

Kobiety już w poprzednim roku decydowały się na "motocyklówkę" z kożuchem na zimę. Jednak wtedy jeszcze była ona wypierana przez "teddy bear coat". Teraz w popularnych sieciówkach model ten zdecydowanie dominuje, a kobiety kochające modę nie wyobrażają sobie bez niego zimy 2020/2021!

Kurtki te kupimy m.in. w Zarze, Reserved i Mango.

zara motocyklowa
fot. Materiały prasowe Zara
reservedd
fot. Materiały prasowe Reserved
mango
fot. Materiały prasowe Mango

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.