Zamknij

Ten trend z lat 90. wraca w wielkim stylu! Nada szyku każdej stylizacji

23.07.2020 14:46
Blair z "Plotkary" z doczepianym kołnierzykiem
fot. Collection Christophel/East News

Trend z lat 90. wraca w wielkim stylu! Doczepiany kołnierzyk nada szyku każdej twojej stylizacji.

Lata 90. były szalone pod względem modowym. Pełno w nich było różnych struktur i kolorów. Nic więc dziwnego, że obecnie coraz częściej czerpiemy inspiracje właśnie z tamtych lat. Teraz do łask powraca jeden z trendów z lat 90., który później przewijał się w modzie, ale teraz nabierze zupełnie nowego znaczenia. I bez wątpienia nada szyku niejednej stylizacji! Mowa o doczepianym kołnierzyku, który jest wygodny, praktyczny i teraz będziemy go stosować w różnych konfiguracjach.

Zobacz także: Najpopularniejsza fryzura lat 90. wraca do łask. Zrobisz ją w kilka minut! 

Trendy z lat 90.: doczepiany kołnierzyk wraca do łask! Nada szyku

Dziś doczepiane kołnierzyki powracają na światowe wybiegi i... ulice! 

Zobacz także

Choć ten tren największą świetnością cieszył się w latach 90., również później przewijał się w różnych stylizacjach. Pamiętacie urocze kołnierzyki Blair z "Plotkary"? Ona wiedziała, że ten dodatek nada szyku każdej stylizacji.

Nic więc dziwnego, że teraz wraca do łask. Doczepiane kołnierzyki będziemy nosić przy bluzkach, koszulach, a nawet... bluzach dresowych! Dzięki temu nasza stylizacja będzie odświeżona i na czasie!

Gdzie kupić doczepiane kołnierzyki? Przede wszystkim w sieci. Tam możecie dostać przeróżne opcje - z perełkami, kolorowe, koronkowe - do wyboru, do koloru. Znajdzie się też coś dla fanek mocnych wrażeń, są bowiem nawet kołnierzyki z ćwiekami.

Z pewnością doczepiane kołnierzyki już niedługo pojawią się także w sieciówkach. Już dziś są one bowiem dostępne na największych światowych wybiegach, a nawet stają się trendem na Instagramie.

Zobacz take: Muzyka lat 90. jest popularna do dziś! 70 hitów

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!