Zamknij

Najmodniejszy dodatek tego sezonu. Lansują go duże domy mody i sieciówki!

22.07.2019 11:20
Kobieta w modnej stylizacji
fot. Shutterstock

Podkreśla talię, działa lepiej niż gorset, a w dodatku pasuje do wielu stylizacji! Zobaczcie, jaki trend króluje wśród miłośniczek mody w tym sezonie!

Wiele z nas nie wyobraża sobie wyjść z domu bez... paska do spodni! Przeważnie myślimy o nim w kategoriach funkcjonalności. Ale przecież pasek może być też bardzo modnym akcesorium!

Szczególnie w tym sezonie powinien uzupełniać naszą stylizację. Musi być szeroki, najlepiej w kontrastowym kolorze i z dużą klamrą!

Trendy wiosna lato 2019: szeroki pasek

Blogerki modowe i miłośniczki najgorętszych trendów w tym sezonie nie rozstają się z jednym dodatkiem. Mowa o szerokim pasku! Nie dość, że świetnie uzupełnia stylizacje, podkreśla też walory naszej sylwetki.

Szeroki pasek latem 2019 roku powinien rzucać się w oczy - mieć wyrazisty kolor i dużą klamrę. Ale przede wszystkim powinien podkreślać wąską talię i działać lepiej niż gorset.

W tym sezonie szerokie paski możemy znaleźć w kolekcjach takich domów mody jak Zuhair Murad, Alexander Wang czy Valentino. Ich ogromną zaletą jest fakt, że założenie takiego paska załatwia sprawę jakichkolwiek dodatków. Reszta stylizacji może być stonowana i minimalistyczna.

Jak wam się to podoba?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.