Zamknij

Klaudia Halejcio w sukience z sieciówki. Teraz kupisz ją za 77 zł

15.02.2021 15:25
Klaudia Halejcio
fot. VIPHOTO/East News

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcia, na których pozuje w modnej sukience. Okazuje się, że kupiła ją w popularnym sklepie internetowym. Teraz została przeceniona.

Klaudia Halejcio to jedna z popularniejszych gwiazd w Polsce. Widzowie polubili ją za role w serialach, ale też za występ w programie pt. "Taniec z gwiazdami". Aktorka ma też liczne grono fanów, którzy obserwują ją na Instagramie - jest ich prawie 380 tysięcy!

To właśnie tutaj poinformowała ona ostatnio, że już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Artystka w walentynki zamieściła w sieci fotki, na których pozuje z ukochanym i zdjęciami USG ukazującymi jej pociechę.

Fanki zwracają uwagę na sukienkę, w której Halejcio ogłosiła radosną nowinę. Okazuje się, że to projekt marki ASOS. W dodatku teraz produkt ten trafił na wyprzedaż!

Trendy wiosna 2021: Klaudia Halejcio w sukience z ASOS

Klaudia Halejcio w walentynki ogłosiła, że wraz z ukochanym spodziewają się dziecka. Gwiazda zamieściła na Instagramie serię pięknych i bardzo romantycznych zdjęć z partnerem, i podzieliła się szczęściem z fanami.

Pod fotografiami posypały się gratulacje dla promieniejącej aktorki, ale też pytania o sukienkę, którą również prezentuje w najnowszym poście. Gwiazda bowiem wybrała do tej sesji krótką pasiastą kreację z dekoltem i paskiem w talii. Produkt ten podkreślił jej kobiecą figurę i nieco wyeksponował ciążowe krągłości.

Okazuje się, że model ten pochodzi ze sklepu ASOS. Popularna internetowa sieciówka oferuje teraz swoim klientom wyprzedaże i dzięki temu stylizację Klaudii można kupić za niecałe... 77 zł! Kopertowa mini pierwotnie kosztowała 165 zł, dlatego to doskonała okazja do jej zakupu.

Jak wam się podoba?

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!