Zamknij

Oto najmodniejszy kolor dżinsów tego sezonu! Sprawdź, co nosić jesienią

Paulina Ermel
01.10.2019 09:20
Kobieta w dżinsach
fot. Shutterstock

Klasyczne niebieskie dżinsy chowamy w tym sezonie głęboko do szafy. Zobaczcie, jakie dżinsy teraz nosimy.

Dżinsy to niewątpliwie element garderoby, który posiada każdy. Najpopularniejsze tego typu spodnie mają klasyczny niebieski kolor. Nie oznacza to jednak, że dostępne są tylko w takim odcieniu. W sieciówkach znajdziemy dżinsy niebieskie, granatowe, czarne, białe i kolorowe. A które z nich są najmodniejsze jesienią 2019 roku? Zobaczcie!

Trendy moda 2019/2020: najmodniejszy kolor dżinsów

Niedawno pisaliśmy o tym, że znów święcą triumfy dżinsy z lat 80. i 90. - takie o kroju "mom". Bez względu na to, czy dżinsy mają szerokie nogawki, czy też podkreślają sylwetkę, bez względu na to, czy mają wysoki stan, czy są niskie, pasują do wszystkiego.

Dżinsy można nosić w połączeniu z bluzą, marynarką, koszulą, ze sneakersami, ale też do obcasów. To jeden z najbardziej uniwersalnych elementów w szafie. A jakie dżinsy nosimy w tym sezonie? Będziecie zaskoczeni!

Jesienią 2019 roku najmodniejsze są spodnie typu culotte. A jaki powinny mieć kolor? Niebieskie dżinsy odkładamy teraz spokojnie na dno szafy i (pewnie) chwilowo zastępujemy je tymi w kolorze beżu, brązu i cappuccino!

Jasne spodnie kojarzą nam się z ciepłymi miesiącami, ale beżowe dżinsy nosimy już tą jesienią. Trend jednak wciąż będzie żywy wiosną 2020 roku!

Jak wam się podoba?

Jesień to czas, kiedy wyciągamy z szafy ciepłe swetry. Które z nich królują w tym sezonie? Wybór jest prosty... są to golfy! Zobaczcie, jakie najmodniejsze golfy znajdziemy w sieciówkach!