Zamknij

W CCC przymierzysz buty wirtualnie. Takiej funkcji jeszcze nie było

31.08.2022 08:00

CCC wprowadziło nowość dla osób uwielbiających zakupy online. To wirtualna przymierzalnia, z której może korzystać każdy z nas. Aby to zrobić, trzeba pamiętać o jednej prostej rzeczy. Zdradzamy szczegóły.

Kobieta przymierzająca buty
fot. Shutterstock

Z roku na rok zakupy online są coraz bardziej popularne. W okresie pandemii pokochali je nawet ci klienci, którzy wcześniej byli do nich nastawieni sceptycznie. Z tego powodu wiele znanych marek modowych ciągle ulepsza swoje internetowe opcje zakupowe. Ostatnio CCC wprowadziło nową funkcję, jaką jest wirtualna przymierzalnia 3D. W jaki sposób można z niej skorzystać?

Zobacz także: Skarpetki "nie do pary" są hitem ostatnich lat. Kupisz je w Lidlu po 6 zł 

CCC otwiera wirtualną przymierzalnię

Sieć CCC postanowiła ułatwić życie wszystkim fanom internetowych zakupów. Firma chwali się, że wprowadziła funkcję, jakiej wcześniej nie było. Chodzi o tzw. wirtualną przymierzalnię, w której dopasujemy buty idealne dla siebie. 

Nowa opcja dostępna jest w aplikacji mobilnej CCC. Jeśli korzystacie z zakupów online, możecie teraz przymierzyć buty bez wychodzenia z domu. Pomaga w tym specjalna "kabina" 3D - dzięki niej zobaczycie, jak będziecie wyglądać w wybranych przez was butach.

Kupując obuwie online, często zastanawiamy się, czy będą one pasować do ubrań, które posiadamy w szafie, jak będą prezentować się na naszych nogach. Po prostu – czy będą nam pasować. Dzisiaj, dzięki przymierzalni 3D, możemy to w łatwy i szybki sposób sprawdzić - bez wychodzenia z domu

- czytamy w komunikacie Aleksandry Koclejdy, która pełni w firmie funkcję Mobile App Marketing Leader.

Jak zacząć korzystać z wirtualnej przymierzalni w CCC?

Każda osoba, która chce skorzystać z wirtualnej przymierzalni 3D, musi mieć smartfona z dostępem do aparatu oraz zainstalowaną aplikację sklepu. Następnie należy przejść do zakładki "wirtualny salon" i wybrać swoje wymarzone obuwie.

Wirtualna przymierzalna CCC w aplikacji
fot.

aplikacja CCC

Opcja wirtualnej przymierzalni w aplikacji CCC
fot.

aplikacja CCC

Po kliknięciu przycisku "Zobacz na swojej stopie" będziemy musieli zeskanować stopy, następnie szybko zobaczymy, jak prezentujemy się w danym produkcie.

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock