Zamknij

Modne plecaki z Lidla na wakacyjne wycieczki. Zapłacisz za nie niecałe 50 zł

08.07.2022 15:27

Plecaki tego typu należą do jednych z najmodniejszych w tym sezonie. Bez problemu można nosić je na co dzień oraz wykorzystać do spakowania podręcznego bagażu na wakacyjną wycieczkę. Lada moment kupimy je w Lidlu za niecałe 50 zł. 

Dziewczyna z plecakiem.
fot. Shutterstock

Lato to czas wakacyjnych wycieczek. Gdy wybieramy się na taką, bardzo dobrze jest mieć przy sobie plecak, w który zapakujemy podręczne rzeczy. W Lidlu już za kilka dni pojawią się popularne modele. Wiele osób nazwałoby je hitem lata 2022. Na ulicach często można zobaczyć kogoś, kto zdecydował się na tego typu wzór. Co wy o nich sądzicie?

Zobacz także: Modną torbę na lato znajdziesz w Zarze na wyprzedaży. Teraz kosztuje tylko 59,90 zł

Trendy lato 2022: Modne plecaki na wycieczki znajdziesz w Lidlu

Za kilka dni w Lidlu pojawią się modne plecaki. To produkty TOPMOVE o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki praktycznym uchwytom można używać ich też jako podręczną torbę.

W sprzedaży pojawią się 11 lipca, a do wyboru będziemy mieli aż cztery różne modele w tym klasyczny czarny oraz granatowo-niebieski. Za jeden zapłacimy 49,99 zł

Każdy ze wspomnianych plecaków wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę z pianką oraz modne rolowane zapięcie. Dzięki temu noszenie ich jest bardzo komfortowe. 

Plecaki z Lidla możemy wykorzystać  nie tylko podczas wycieczek wakacyjnych, ale też używać na co dzień. Sprawdzają się m.in. na uczelnię czy do biura. Poniżej zobaczycie, jak wygląda jeden z nich. 

Plecak na wycieczki z Lidla.
fot.

Trendy 2022: Lidl

We wspomnianym wcześniej terminie do Lidla trafi wiele innych nowych artykułów związanych z modą. Sieć słynie nie tylko z asortymentu spożywczego, ale i odzieży czy butów. Większość jest do kupienia w bardzo przystępnych cenach, zwłaszcza jeśli trafimy na wyprzedaż.

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock