Zamknij

Marieta Żukowska założyła chodaki. Podobny model kupisz w Pull&Bear za 139 zł

25.08.2022 13:57

Znana aktorka Marieta Żukowska założyła kultowe buty, które niegdyś w świecie mody były numerem jeden. Jak widać, nie wszyscy o nich zapomnieli, a my wiemy, gdzie kupić modny podobny do tego, który wybrała gwiazda.

Marieta Żukowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dziś chętnie wspominamy modele butów, które niegdyś uchodziły za jedne z najmodniejszych na rynku. Do jednych z takich bez wątpienia można zaliczyć kultowe już chodaki.

Okazuje się, że te wcale tak do końca nie zniknęły. Ostatnio w tego rodzaju butach pokazała się na Instagramie Marieta Żukowska, a znana sieciówka ma w sprzedaży bardzo podobny model.

Zobacz także: Magda Mołek w sukience z kultowego butiku. "Kiedyś była czyjaś, dziś jest moja i wspaniała" 

Trendy lato 2022: Marieta Żukowska w modnych chodakach

Marieta Żukowska to znana aktorka filmowa i teatralna, która przez ostatnie lata zebrała wokół siebie pokaźne grono fanów. Wiele osób śledzi jej życie na Instagramie, a przy okazji podziwia jej modne stylizacje.

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć, że gwiazda na jednym ze zdjęć ma na sobie chodaki. To elegancki czarny model z masywnymi drewnianymi podeszwami. Marieta postawiła na produkt polskiej marki MAKO.

Buty, które ma na sobie aktorka, niestety są dość drogie, ale szybko udało nam się znaleźć bardzo podobny odpowiednik w znanej sieciówce. Takie chodaki kupicie w Pull&Bear za 139 zł.

Ten produkt to nowość na półkach Pull&Bear, dlatego można się spodziewać, że nadchodzi wielki powrót tych drewnianych butów. W tym roku często można było je zobaczyć na pokazach mody. Chodziły w nich modelki takich marek jak: Balenciaga, Givenchy czy Salvatore Ferragamo.

Czarne chodaki damskie z Pull&Bear
fot.

pullandbear.com

Trendy lato 2022: Pull&Bear

Sieć, która wprowadziła do oferty kultowe chodaki, to znana i lubiana hiszpańska marka. Produkt z Pull&Bear może być świetną alternatywą dla osób, które nie chcą wydawać dużej liczby pieniędzy na model od MAKO. Poza modnymi butami w tym sklepie znajdziemy również ubrania, torebki i dodatki. Aktualnie można tam skorzystać z promocji sięgających do -30%.

loader
Najpiękniejsze stylizacje gwiazd 2021 roku. TOP 11 pamiętnych kreacji
11 Zobacz galerię
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News