Zamknij

H&M Move to kolekcja zachęcająca do aktywności fizycznej. Promuje ją Jane Fonda

08.08.2022 11:36

H&M Move to nowa propozycja modowa znanej sieciówki. Chodzi o koncept, który ma nas zachęcić do ruchu i zdrowego stylu życia. W ramach akcji stworzono kolekcję sportowych produktów. Promuje ją sama Jane Fonda.

Jane Fonda
fot. Invision/Invision/East News

H&M Move to nowy koncept znanej sieciówki. Było o nim głośno już jakiś czas temu, jednak wszystko oficjalnie wystartowało dopiero 4 sierpnia. W akcję promocyjną zaangażowana jest ikona stylu i kina, Jane Fonda, która została główną ambasadorką projektu.

Zobacz także: W takiej koszuli będziesz wyglądać szczuplej. Kupisz ją w Sinsay o ponad 50% taniej

Czym jest nowy koncept H&M Move?

Nowy koncept H&M Move to niedostępna dotąd kolekcja produktów sportowych. Jej głównym celem jest promowanie aktywności fizycznej jako najlepszego sposobu na utrzymanie zdrowia.

Do akcji zostali zaangażowani aktorka Jane Fonda i znany choreograf JaQuel Knight. W spocie reklamowym zachęcają do wspólnego trenowania i proponują poruszanie się każdemu bez względu na to, jakie umiejętności posiada.

Na temat wspomnianego pomysłu wypowiedział się Simon Brown, manager generalny H&M Move.

Jesteśmy tutaj, aby celebrować ruch i zachęcać świat do ruchu. Oferujemy szeroką gamę odzieży sportowej - w kilku kategoriach - która jest stylowa i funkcjonalna. W połączeniu z naszą pasją do mody i ruchu chcemy, aby wszyscy poruszali się wraz z naszymi "movers" - Jane Fondą i JaQuelem Knightem.

W ramach konceptu H&M Move pojawiło się wiele modnych ubrań

Ubrania z nowej kolekcji Move już można zobaczyć na stronie internetowej H&M. Do ich produkcji wykorzystano cztery ekskluzywne materiały – DryMove, pomagający usunąć wilgoć z ciała, ShapeMove, który pozwala czuć się komfortowo podczas dźwigania, miękki i wygodny SoftMove oraz StormMove, czyli ten chroniący przed wiatrem i deszczem.

Klienci mogą kupić m.in.: bezszwowe legginsy za 80 zł, braletki za 60 zł, parki treningowe za 299,99 zł oraz bluzy oversize za 130 zł. Ubrania dostępne są w jasnych i ciemnych kolorach, a zostały stworzone z myślą o środowisku. W kolekcji znajdziemy produkty dla kobiet mężczyzn i dzieci. Wybrane artykuły zobaczycie poniżej.

Parka sportowa damska z H&M
fot.

2.hm.com

Legginsy czarne sportowe z H&M
fot.

2.hm.com

loader
Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock