Zamknij

Lewandowscy w tych strojach przyćmili wszystkich. Tak pokazali się na prestiżowym pokazie mody

13.07.2022 13:27

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny wzbudzili zachwyt swoimi stylizacjami. Na Instagramie ich wygląd skomentowało wiele znanych osób. Chodzi o to, jakie stroje mieli podczas pokazu mody Dolce & Gabbana. Tylko spójrzcie na ten garnitur i sukienkę.

Uśmiechnięci Anna i Robert Lewandowscy
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Znane osoby ze świata muzyki, sportu czy innych dziedzin życia często stają się dla nas inspiracjami pod wieloma względami. Anna i Robert Lewandowscy od lat tworzą zgraną parę i są wzorem do naśladowania dla tysiąca mężczyzn i kobiet. Tym razem zachwyt wzbudzili na pokazie mody Dolce & Gabbana we Włoszech. Ich kreacje były olśniewające. 

Zobacz także: Tę sukienkę od Anny Lewandowskiej i 4F kupisz teraz 90 zł taniej. Jest świetna na wakacyjną imprezę

Trendy lato 2022: Lewandowscy w modnych kreacjach na pokazie Dolce & Gabbana

Kilka dni temu na koncie instagramowym Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie z ważnego wydarzenia związanego ze światem mody. Pokaz Dolce & Gabbana odbył się we Włoszech, a para sportowych gwiazd przybyła na niego w świetnych kreacjach.

Szczególną uwagę zwracał ciemnozielony, połyskujący garnitur piłkarza. Skomponowane z nim czarne buty i koszula pasowały wręcz idealnie. 

Anna Lewandowska pokazała się w czarnej długiej sukni z modnym wycięciem i srebrną klamrą. Do tego dobrała buty z delikatnie połyskującymi drobinkami, srebrne wiszące kolczyki oraz małą świecącą torebkę.

Kreacje gwiazd pozytywnie skomentowały na Instagramie m.in. Małgorzata Rozenek i Karolina Cwalina-Stępniak z @sexyzaczynasiewglowie. Nietrudno zauważyć, że Lewandowscy wzbudzili zachwyt u większości swoich obserwatorów. Zobaczcie, jak wyglądali.

Trendy lato 2022: Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy często pokazują się nie tylko w strojach sportowych, ale i eleganckich. Na wydarzeniu modowym związanym z Dolce Gabbana można ich było zobaczyć jeszcze w kilku innych zestawach ubrań. Do zdjęć pozowali z wieloma gwiazdami biorącymi udział w tamtejszym wydarzeniu. Czy lubicie śledzić ich stylizacje?

loader
modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock