Zamknij

Ta sukienka w kratkę gingham to najmodniejszy element lata 2020. Kupicie ją w znanej sieciówce!

19.06.2020 12:47
Sukienka w kratkę
fot. Shutterstock

Jest wygodna i bardzo oryginalna. Co o niej sądzicie?

Kratka gingham albo inaczej kratka vichy to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Powrócił on ze zdwojoną siłą i możemy zaobserwować go na niemal każdym elemencie garderoby. Kobiety chętnie sięgają po marynarki w ten deseń albo spodnie do pracy.

Influencerkom i użytkowniczkom Instagrama szczególnie do gustu przypadła jednak sukienka maxi zdobiona kratką gingham. Ma ciekawy kolor, wygodny krój i jest absolutnym hitem lata 2020. W dodatku kupicie ją w popularnej sieciówce.

Trendy lato 2020: sukienka w kratkę gingham

Kratka gingham to wzór, który możecie kojarzyć z ulubioną sukienką Brigitte Bardot albo z... obrusem na stół. Jest on znany od wielu lat i co jakiś czas powraca. Taki trend notujemy właśnie w 2020 roku.

Sukienka z kratkę gingham, o której mowa, to projekt marki Reserved. Dobrze znana wam sieciówka postanowiła nieco podkręcić stylizację z tym wzorem. W propozycji marki występuje on bowiem w wersji biało-żółtej i w dodatku na sukience maxi. Jest ona zwiewna, wykonana została z marszczonego materiału, a w dodatku wzbogacono ją o bufiaste rękawy.

Za projekt Reserved zapłacimy 259,99 zł, ale warto dodać, że przechodzimy w nim całe lato.

Jak wam się podoba?

sukienka
fot. Materiały prasowe Reserved

Wyprzedaże ruszyły pełną parą. Zobacz, jakie perełki warto teraz upolować w Zarze!