Zamknij

Ta ażurowa sukienka z Zary to hit lata 2020. Teraz trafiła na wyprzedaż!

15.05.2020 10:15
Kobieta w sukience
fot. Shutterstock

Wiosenna wyprzedaż w Zarze trwa w najlepsze. I można podczas niej upolować sukienkę, która podbiła serca miłośniczek mody na Instagramie. Zobaczcie, jak wygląda.

Wiosenne wyprzedaże to doskonała okazja do tego, żeby kupić rzeczy, które upatrzyłyśmy sobie wcześniej. W takim okresie warto też kupić rzeczy, których nam brakuje - np. białe t-shirty, bieliznę czy wygodne dresy, które teraz są na wagę złota.

Wyprzedaże w Zarze dają nam też możliwość zaopatrzenia się w rzeczy, które będą modne latem 2020. Właśnie jedną z takich rzeczy będzie ta ażurowa sukienka mini, którą już pokochały klientki sieciówki. Teraz jest przeceniona!

Trendy lato 2020: ażurowa sukienka z Zary

Ażurowa sukienka na lato nie jest odkryciem tego sezonu. Ale już taka urozmaicona falbanami jak najbardziej. I taki też model w swojej ofercie ma teraz jedna z najpopularniejszych sieciówek na świecie - Zara.

Ażurowe sukienki mini podkreślają figurę i opaleniznę, a w dodatku są bardzo kobiece i romantyczne. W dodatku nadają się na wiele okazji. Można je spokojnie założyć do pracy, ale też na randkę czy nawet na plaży.

Model z Zary trafił teraz na wyprzedaż i kosztuje dokładnie połowę pierwotnej ceny. Za ażurową kreację zapłacimy teraz zaledwie 89 zł. Jak wam się podoba?

sukienka z zary
fot. Materiały prasowe/Zara

Ten projekt robi furorę na świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.