Zamknij

Joanna Koroniewska w modnym bikini z H&M! Jest niedrogie, a robi wrażenie

10.08.2020 09:57
Joanna Koroniewska
fot. TRICOLORS/East News

Aktorka wypoczywa na Półwyspie Helskim. Zamieściła w sieci zdjęcie, a fani dopytują, skąd ma taki seksowny kostium kąpielowy!

Joanna Koroniewska wybrała się wraz z rodziną na Półwysep Helski. Gwiazda ładuje tutaj baterie, ale też korzysta z możliwości uprawiania różnych aktywności fizycznych. Aktorka biega, pływa łódką, ale też zażywa kąpieli słonecznych i odpoczywa z bliskimi.

Relacja z wycieczki Koroniewskiej trafiła na jej instagramowy profil. Na jednym ze zdjęć pozuje ona z ukochanym Maciejem Dowborem w seksownym bikini. Wiemy, gdzie kupiła ten kostium kąpielowy i w jakiej cenie.

Trendy lato 2020: Joanna Koroniewska w bikini z H&M

Joanna Koroniewska słynie ze swojej wyćwiczonej sylwetki, nad którą ciężko pracuje. Nic dziwnego więc, że na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć w bikini. Aktorka ma się czym pochwalić i tak też właśnie robi.

Na jednym ze zdjęć Koroniewskiej z wypoczynku mamy okazję zobaczyć ją w seksownym bikini. Aktorka pozuje tutaj w pomarańczowym kostiumie kąpielowym, który kupiła na wyprzedaży w sklepie H&M!

Teraz to bikini, które trafiło na przecenę, możesz kupić za niecałe 110 zł! A trzeba przyznać, że eksponuje ono wszystkie atuty sylwetki.

Jak wam się podoba?

Te perełki możesz wciąż upolować na wyprzedaży w Zarze. Warto mieć je w swojej szafie!