Zamknij

Ta część garderoby to sprzedażowy hit tej jesieni. Influencerki szaleją na jej punkcie!

16.10.2020 10:36
dziewczyna na zakupach
fot. ---

Ten trend opanował jesienno-zimowe kolekcje. Sprawdź, z czym go nosić!

Wraz z nadejściem sezonu jesiennego w sklepach możemy zauważyć nowe trendy, które zdominowały aktualne kolekcje. Tym razem najbardziej pożądaną częścią garderoby okazały się dzianinowe kamizelki. Zobaczcie, jak noszą je influencerki i weźcie z nich przykład!

Trendy jesień-zima 2020/2021 - dzianinowe kamizelki

Wśród jesiennych stylizacji światowej sławy influencerek dominują zestawy, z dzianinowymi kamizelkami w roli głównej. Ten stylowy dodatek nie tylko doskonale cię ogrzeje, ale też doskonale uzupełni twoją codzienną stylizację. Modne dziewczyny swoje dzianinowe kamizelki noszą z koszulami (wersja elegancka) i T-shirtami (wersja casualowa).

Ten trend na początku mogłyśmy zaobserwować na wybiegach u światowych projektantów, a teraz znajdziemy go też w niedrogich sieciówkach takich jak H&M, Zara czy Mango. Warto wspomnieć, że tzw. "ugly sweater vests" wypromowała też Meghan Markle, która podczas wirtualnej rozmowy z pakistańską działaczką Malalą Yousafzai, pokazała się w czarnej kamizelce Anine Bing. Od tego czasu wyszukiwarki zanotowały nagły wzrost (o 139%!) popularności frazy "sweater vest" w sieci. Co ciekawe, na Instagramie znajdziemy ponad 65 tys. zdjęć z hashtagiem #sweatervest.

Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych stylizacji z dzianinowymi kamizelkami.

Te ubrania są hitem jesieni 2020 i nigdy nie wyjdą z mody! Warto w nie zainwestować i mieć je w swojej szafie.