Zamknij

W Lidlu pojawił się dres idealny na jesień i zimę 2020/2021. Kupisz go za 70 zł!

27.10.2020 15:29
Dres
fot. Shutterstock

W popularnym Lidlu kupimy teraz dres za jedyne 70 zł. Jest idealny do siedzenia w domu, ale nie tylko.

Poszukujesz wygodnego, ale jednocześnie modnego dresu, który będzie mogła nosić nie tylko po domu, ale też na zewnątrz? Teraz taki zestaw znajdziesz w Lidlu! I to w bardzo dobrej cenie!

W popularnym dyskoncie pojawiła się bluza i pasujące do niej spodnie - całość wykonana z ciepłego i przyjemnego aksamitu. Za oba te elementy zapłacimy niecałe 70 zł, a z pewnością przydadzą nam się w czasie pandemii.

Trendy jesień-zima 2020/2021: aksamitny dres z Lidla za 70 zł

Pandemia koronawirusa bardzo wpłynęła na nasze życie i mocno je zmieniła. Duża część z nas pracuje od miesięcy zdalnie i też ogólnie ogranicza wyjścia z domu. Dlatego też chętniej kupujemy teraz wygodne bluzy, swetry i bawełniane spodnie, zamiast najmodniejszych sukienek i spódnic.

Świetny zestaw do chodzenia po domu pojawił się teraz w sklepach Lidl. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje im bluzę na suwak, do której można dokupić dopasowane spodnie. Jeden i drugi element wykonany został z ciemnego aksamitu. Jest to wygodne i ciepłe rozwiązanie.

Dres z Lidla kosztuje niecałe 70 zł - za bluzę z kapturem zapłacimy 39,90 zł, a za dresowe spodnie 29,90 zł. Trzeba przyznać, że 69,80 zł za cały komplet to nie dużo, prawda?

dresy z lidla
fot. Materiały prasowe Lidl

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!