Zamknij

Vans i Vivienne Westwood łączą siły! Poznajcie efekty tej współpracy

17.09.2019 10:03
Vans
fot. Shutterstock

Tych dwóch marek nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale ich wspólnemu projektowi warto się przyjrzeć! Już 20 września w sklepach pojawią się modele butów stworzone przez firmę Vans i dom mody Vivienne Westwood!

Wygląda na to, że Vans i Vivienne Westwood przygotowali dla swoich fanów coś ekstra! Znany brytyjski dom mody i kultowa marka specjalizująca się w produkcji butów sportowych łączą siły! Już 20 września w sklepach będzie można znaleźć ich wspólne projekty.

Co znajdziemy w kolekcji Vans x Vivienne Westwood i czym będzie się charakteryzować?

Trendy jesień-zima 2019/2020: Vans x Vivienne Westwood

Tym razem Vans postanowił stworzyć swoją limitowaną kolekcję we współpracy z domem mody Vivienne Westwood. W kolekcji znajdziemy 6 modeli butów, do produkcji których wykorzystano archiwalne wzory angielskiego domu mody.

Miłośnicy popularnych sneakersów i trampków Vans będą mieli okazję kupić ulubiony model Sk8-Hi czy Sk8-Hi Platform. Znajdziemy tu także buty zdobione kultową szachownicą - będą one nieco bardziej urozmaicone za sprawą naniesionej na nie grafiki Vivienne Westwood z 1977 roku.

Kolekcja butów Vans x Vivienne Westwood będzie dostępna w sklepach już od 20 września.

Skusicie się?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.