Zamknij

Anna Lewandowska w nietypowych modnych okularach. Kupisz takie za niecałe 60 zł

08.09.2022 10:42

Okulary przeciwsłoneczne są drobnym elementem garderoby, który często ubarwia nasze stylizacje. Wie o tym dobrze Anna Lewandowska, która pokazała się ostatnio w ciekawym modelu. Wiemy, gdzie kupić prawie identyczny.

Anna Lewandowska idzie ulicą
fot. VIPHOTO/East News

Choć powoli żegnamy się z latem, za oknem wciąż można dostrzec wiele słońca. Jeśli planujecie już swoje stylizacje na chłodniejsze dni, nie zapominajcie o ciemnych okularach – te wbrew pozorom przydają się nie tylko w wakacje. W nadchodzącym sezonie warto postawić na ciekawy i nieoczywisty model. W takim pokazała się ostatnio na Instagramie Anna Lewandowska.

Zobacz także: Lara Gessler w modnym golfie z Reserved. Kupisz go już za 90 zł

Trendy jesień 2022: Anna Lewandowska w modnych okularach

Jeśli myślicie, że jesienią bez problemu można zapomnieć o okularach przeciwsłonecznych, jesteście w błędzie. Nawet jeśli temperatury w nadchodzącym sezonie będą niższe niż zwykle, to słońce jeszcze nie raz zacznie nas razić w oczy. Ten produkt przyda się też, jeśli wyjeżdżacie na późne wakacje zagraniczne.

Anna Lewandowska często publikuje na Instagramie treści związane z jej aktywnym trybem życia. Fani nie tylko inspirują się jej zdrowym wyglądem, ale też próbują naśladować styl ubioru trenerki. Ta ostatnio postawiła na modne okulary w kształcie serduszek. 

Na zdjęciu widać, że gwiazda znajduje się w wakacyjnej scenerii, jednak okulary, które ma na sobie sprawdzą się również przy tworzeniu jesiennych stylizacji. Będą one doskonałym ubarwieniem szarej aury oraz dodadzą nam młodzieżowego looku.

Model podobny do tego, który ma na sobie Ania znajdziecie w internetowym serwisie sprzedażowym amazon.pl. Są to spolaryzowane okulary z ochroną UV i kosztują 58,86 zł.

Okulary przeciwsłoneczne w kształcie serc na Amazon.pl
fot.

amazon.pl

Trendy jesień 2022: amazon.pl

Serwis sprzedażowy amazon.pl działa w polskiej wersji względnie od niedawna. Wielu klientów wciąż dopiero przekonuje się do zakupów w tym miejscu, inni są już stałymi bywalcami na stronie. Za jej pośrednictwem można nabyć wiele produktów nie tylko z kategorii moda. Teraz szczególnie opłaca się korzystać tam z letnich wyprzedaży.

loader
Najpiękniejsze stylizacje gwiazd 2021 roku. TOP 11 pamiętnych kreacji
11 Zobacz galerię
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News