Zamknij

To najmodniejsza sukienka jesieni 2020. Nosi ją sama księżna Kate!

29.09.2020 13:03
Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Moda na tego rodzaju ubrania królowała już w latach 90., ale z racji tego, że notujemy powrót do tamtej dekady, warto się w nie zaopatrzyć i teraz!

Księżna Kate to tysięcy kobiet niekwestionowana ikona stylu. I choć przeważnie jej stylizacje dopasowane są do okazji i zasad panujących na dworze królewskim, często przemyca ona w nich także najgorętsze trendy.

Żona księcia Williama uwielbia dodatki w postaci szerokich opasek, które w serialu "Plotkara" nosiła sama Blair Waldorf - i chętnie nosi je w sezonie, w którym królują. Sięga też po ubrania z sieciówek wpisane w obowiązujące trendy.

Ostatnio księżna zaprezentowała się w rozkloszowanej sukience midi, która stanowi absolutny must have jesieni 2020. Zobaczcie, o który model chodzi i dlaczego jest tak modny.

Trendy jesień 2020: sukienka księżnej Kate

Księżna Kate, książę William i ich dzieci mieli ostatnio okazję spotkać się ze znanym brytyjskim biologiem i popularyzatorem nauk przyrodniczych, Davidem Attenboroughem. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wzięli udział w prywatnym pokazie dokumentu "Życie na naszej planecie" autorstwa biologa. Na Netflixie produkcja pojawi się dopiero 4 października.

Na spotkanie, które odbyło się w ogrodach Pałacu Kensington, wszyscy ubrali się w stylizacje w stylu smart casual. Obserwatorzy rodziny królewskiej i miłośnicy mody zwrócili głównie uwagę na strój Kate!

Żona księcia Williama miała na sobie tego dnia sukienkę midi z kołnierzykiem. Kreacja została wykonana z imitacji dżinsu! I to właśnie taki model jest najgorętszym trendem tegorocznej jesieni! To powrót do lat 90. i nic dziwnego, że tak dobrze się ten trend na nowo zadomowił.

Dżinsowe sukienki są wygodne, pasują do wielu okazji i przede wszystkim świetnie się prezentują! Zresztą sami zobaczcie.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.