Zamknij

Gwiazdy pokochały te płaszcze! Noszą je Wieniawa i Bella Hadid, a podobne dostaniecie w sieciówkach

15.09.2020 12:48
Kobieta o ciemnych włosach w długim, skórzanym płaszczu przewiązanym w pasie
fot. Shutterstock

Gwiazdy pokochały skórzane płaszcze na jesień! Ten trend stał się hitem Instagrama.

Od dłuższego czasu na Instagramie możemy obserwować powrót trendu z lat 90. Chodzi o długie, skórzane płaszcze, które podbijają to medium społecznościowe. Pokochały je także gwiazdy! Skórzany płaszcz mogliśmy zobaczyć w stylizacjach m.in. takich celebrytek jak: Julia Wieniawa, Kendall Jenner i Bella Hadid. Teraz czas na to, żebyśmy i my się przełamały! Skórzane płaszcze bowiem będą królować jesienią 2020 i w związku z tym możemy je kupić w popularnych sieciówkach.

Zobacz także: Kasia Tusk w najmodniejszym płaszczu na jesień 2020. To projekt polskiej marki!

Trendy jesień 2020: skórzane płaszcza to hit Instagrama i wśród gwiazd

Skórzane płaszcze były modne w latach 90. Później zrobiło się o nich głośno za sprawą filmu "Matrix". Teraz powracają w wielkim stylu!

W tym roku skórzane płaszcze były obecne na największych światowych wybiegach. Każda prestiżowa marka chce mieć je w swojej kolekcji.

Bella Hadid jeszcze w lutym zaprezentowała się na pokazie Fendi w ich długim, skórzanym płaszczu. Sama modelka również pokochała ten trend! Często możemy ją zobaczyć w stylizacjach zestawionych właśnie z długim, skórzanym płaszczem. 

Również inne gwiazdy pokochały ten trend. Długi, skórzany płaszcz noszą także m.in.: Dua Lipa i Kendall Jenner. Tego trendu nie brakuje również na naszym rodzimym podwórku.

Ostatnio na długi, skórzany płaszcz postawiła Julia Wieniawa. Młoda aktorka zestawiła go z luźnymi jeansami, skórzanym paskiem, czarnym topem oraz ciężkimi łańcuchami i traperkami z CCC. Niedawno też w tego typu płaszczu pokazała się Maffashion.

Nic więc dziwnego, że tego typu płaszcze dostępne są już w sieciówkach. W H&M możecie go dostać za 299 zł. Jest także w kolekcji Reserved, gdzie kosztuje 250 zł. 

Zobaczcie sami, jak gwiazdy prezentują się w skórzanym płaszczu! Podoba wam się ten trend? 

Zobacz także: Ta sukienka z Lidla robi furorę na Instagramie. Wygląda jak z Zary, a kosztuje 55 zł

Te kobiety robiły na nas wrażenie na przestrzeni lat. Sprawdź, do której ikony stylu ty jesteś podobna.  

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?