Zamknij

Ta marynarka z Zary to hit na Instagramie. Będziemy ją nosić całą jesień 2020!

15.09.2020 09:39
Kobieta w marynarce
fot. Shutterstock

To ubranie powinno pojawić się w szafie każdej miłośniczki mody. Urozmaici nawet najbardziej klasyczną stylizację!

Od kilku sezonów notujemy wyraźny powrót mody z lat 80. i 90. Szczególnie ta druga dekada cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem, a wśród trendów lansowanych przez popularne sieciówki znajdujemy te, które królowały właśnie w tamtych czasach.

Wystarczy spojrzeć na marynarkę, która stała się hitem na Instagramie. Jest bardzo oryginalna i będziemy nosić ją jesienią 2020 roku.

Trendy jesień 2020: skórzana marynarka z Zary

Już jakiś czas temu pisałyśmy o tym, że wśród najgorętszych trendów jesieni 2020 znalazł się skórzany płaszcz rodem z filmu "Matrix". Na pewno pamiętacie strój, z jakim nie rozstawał się w tej produkcji Keanu Reeves. Teraz takie płaszcze znajdziecie niemal w każdej sieciówce.

Podobnie rzecz ma się z marynarkami. Jesienią tego roku sięgamy bowiem po te wykonane ze skóry ekologicznej, o nieco dłuższym kroju. Marynarki, jakie nosimy w tym roku, mogą mieć "męski" charakter, ale powinny być dopasowane w ramionach. Świetnie też będą wyglądały, jeśli będą miały wszyte poduszki!

Taką marynarkę - ze skóry ekologicznej i w stylu lat 90. - znajdziecie teraz w Zarze. Ma ona oryginalny brązowy kolor, zapinana jest na jeden guzik i kosztuje 299 zł.

Jak wam się podoba?

marynarka zara
fot. Materiały prasowe Zara

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!