Zamknij

Ta bawełniana sukienka z Lidla będie hitem jesieni 2020. Kosztuje tylko 39,99 zł!

18.08.2020 13:30
Wygodna sukienka
fot. Shutterstock

Jest wygodna, ciepła i niedroga. Jesienią 2020 roku nie będziemy się rozstawać z tą sukienką!

Na szczęście jeszcze kilka tygodni lata przed nami, ale w sklepach zaczynają się pojawiać już ubrania, które będziemy nosili jesienią. Jedną z popularnych marek, która wprowadziła już do sprzedaży jesienne modele, jest Lidl.

W sklepach Lidl pojawiła się właśnie bawełniana sukienka, bez której nie wyobrażamy sobie jesieni. Jest wygodna, ciepła i w dodatku modna. I jeszcze ta cena!

Trendy jesień 2020: bawełniana sukienka z Lidla

W ofercie Lidla pojawiła się właśnie sukienka, która z pewnością stwierdzi się już w czasie letnich wieczorów, a jesienią z kolei będzie nam towarzyszyć nieustannie. Jest to produkt wykonany w większości z biobawełny. Dzięki temu jest ciepły, miły w dotyku i bardzo wygodny.

Sukienka, o której piszemy, doskonale sprawdzi się na każdego rodzaju sylwetce. Wyposażona została w kaptur i wygodny ściągasz u dołu. Można ją też nosić na dwa sposoby - albo jako sukienkę, albo jako dłuższą bluzę np. do legginsów.

Sukienka z Lidla występuje w trzech kolorach - szarym, czarnym i czerwonym. W dodatku kosztuje jedynie 39,99 zł, a jej oversize'owy krój to najmodniejsze, co od kilku sezonów nosimy!

Jak wam się podoba?

lidl sukienka
fot. Materiały prasowe Lidl

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!